Çorlu Diş Hastanesi İş Başvurusu

Çorlu Diş Hastanesi ilk etapta 2008 yılında kiralamış olduğu 900 m2 kapalı alandaki hastane binasında faaliyetlerine başlayarak 2 sene boyunca burada başarılı bir şekilde sürdürülebilir bir sağlık hizmeti sunmuştur. Akabinde hastaların yoğunluğu ve yetersiz kalınan bina konseptinden ötürü 2010 tarihinde 3.130 m2 kapalı alana sahip yeni binasına taşınarak Ağız ve Diş Sağlığı hizmetleri adı altında hastalara sağlık konusunda yüksek kalitede hizmet vermiştir. 5 katlı yeni modern mimari binasında son teknoloji tıbbi cihazlar ile muayene ve gerekli tüm müdahale işlemlerini sürdüren Çorlu Diş Hastanesi personelleri tıp biliminde yenilikleri ve oluşabilecek tüm unsurları göz önünde bulunduran, takip eden ve geliştiren bir kamu kuruluşu olarak faaliyetlerini günümüzde halen sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bu yana hep aynı steril hijyenlik ve kaliteli muayene kontrolleri doğrultusunda işleyişini sürdüren hastane personelleri hastaların daha az ağrılı ve olabildiğince az kanamalı bir sağlık hizmeti almalarına olanak tanımaktadır. Özellikle’de çocuk diş sağlığı alanına bağlı doktorların tamamen çocuk psikolojisine yatkın doktorların seçimi, çocukların daha sakin ve rahat muayene veya diğer diş unsurları üzerine tedavi görmesini sağlamaktadır. Türkiye’de bulunan 52 ilden daha büyük bir nüfusa sahip olan Çorlu, tek bir diş sağlığı merkezi ile yıllardır insanların daha sağlıklı bir şekilde diş sağlığı üzerine hizmet almasını sağlamaktadır. Toplam’da 38 farklı ünite üzerinden faaliyet gösteren hastane bünyesinde birçok farklı alana dayalı personel istihdam etmektedir.

Çorlu Diş Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Ali Paşa Mahallesi 18 Mart Caddesi No: 15 Çorlu Tekirdağ

Çorlu Diş Hastanesi Kariyer Olanakları
Çorlu Diş Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ