Çorlu Algida Fabrikası İş Başvurusu

Dünyanın en kaliteli dondurmalarını üreten Algida, Türkiye piyasasına ilk olarak Çorlu’da 1990 senesinde açmış olduğu üretim fabrikası ile adım atmış ve günümüze kadar büyük bir azim ve başarı öyküsü ile faaliyetlerini sürdürmüştür. Yüksek kalite ve hijyen alanında büyük performans sergileyen dev marka ikinci fabrikasını Konya’da açarak Çorlu Algida Fabrikası bünyesine destek olmuştur. Günümüzde 200’e yakın dünya ülkesine ihracatlar sergileyen Çorlu Algida Fabrikası sürekli yenilenen modern mimari üretim tesisi ve son teknoloji cihazlar sayesinde paketleme ve satışa kadar her alanda uzman personel kadrosu ile insan sağlığına hiçbir zararı olmayan harika ürünleri üretmeye devam etmektedir. 100 yıldan fazladır Türkiye’ye hizmet verdiği bilinen Algia bu doğrultuda ülkemiz insanlarına daha çabuk ve daha çok çeşitlilik ile sunum yapabilmek adına 1990 senesinde Çorlu’da açmış olduğu Algida fabrikası sayesinde hem bünyesindeki personellere istihdam sağlaması hem de daha fazla ürünü tüm Türkiye şehirlerine dağıtarak herkesin faydalanmasını sağlamıştır.

Çorlu Fabrikası ile Türkiye’de ilk pazara giriş esnasında yıllık kişi başına düşen 0,3 litre doldurma ihtiyacını git gide arttırmış ve yeni hedefi olan 23 yıl sonrasında ise kişi başına yıllık tüketim miktarını 4,1 litreye çıkacağını sık sık dile getirmiştir. Türkiye’deki doldurma piyasasının %75’lik bir dilimine sahip olan Algida, Çorlu’ya ek olarak Konya da açmış oldukları ek fabrika sayesinde daha fazla gelişim göstererek Kuzey Afrika ve Ortadoğu doldurma pazarlarında da büyük bir pay sahibi olmuştur.

Çorlu Algida Fabrikası İletişim Bilgileri
Adres; Ulaş-Çamlık Mah. Kümeevler, Çorlu, Tekirdağ

Çorlu Algida Fabrikası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çorlu Algida Fabrikasında kariyer yapabilirsiniz. Çorlu Algida Fabrikası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. mehmet dedi ki:

    forklitf

  2. mehmet dedi ki:

    forklift

  3. Levent korkmaz dedi ki:

    Merhaba adım levent korkmaz 29 yaşın dayım ergene kirkgoz mah ikamet etmekteyim is sizim sizinde hala ihtiyaciniz varsa sizinle calismak isterim

BİR YORUM YAZ