Corendon Airlines İş Başvurusu

Corendon şirketine ait bir Türk hava yolu firmasıdır. İlk uçuşunu 205 senesinde yapmış olan firma Atılay Uslu ve Yıldıray Karaer ortaklığı ile 2004 senesinde kurulmuştur. 2005 yılından 2006 yılına kadar 10 bin uçuş saatinin üzerine çıkmış ve 220 binin üzerinde yolcu taşımışlardır. 2007’de bu rakam 14 bin uçuş saati ve 780 bin yolcuya ulaşmıştır. Filosunda 13 adet Boeing 737 uçak barındırmaktadır. 190 havaalanına gerçekleştirdiği seferleriyle şu anda yılda 2 milyon yolcu ağırlamaktadırlar.

Corendon Airlines uçuşlarını JAR-OPS 1, ISO 9001: 2008, ISO 10002: 2004, JAR 145 belgeleri ile full charter, sub charter ve wet lease olarak da organize etmektedir. Hollanda, Belçika, Danimarka, Finlandiya, İsveç, Norveç, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Polonya, Kosova, Makedonya, Estonya ve Kazakistan’a uçuşlar düzenlemektedirler.

Firma piyasaya oranla daha makul fiyatlarla misafirlerine uçuş imkanı sağlamayı amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetinin en önemli kar olduğu fikrini benimseyerek misafirlerinin güvenliği sağlamak için hatasız çalışma prensibine sahip donanımlı çalışma ekipleri kurmuşlardır. Sürekli olarak yenilenmeye odaklı yapıları ile sektörde dinamik kalmayı başarırlar. Türkiye’de ilk kez görme engelliler için bilgilendirme formunu uçaklarına dahil etmiş firmadır.

Şirket hali hazırdı ülke çapında öncü olduğu sektörde sağlam ve emin adımlarla büyümeyi hedefler. Corendon Airlines’ın devamlı güncellenen kullanışlı bir internet sitesi vardır. Rezervasyonlar ve çeşitli bilgilendirmeler için bu siteye başvurulabilir.

Corendon Airlines İletişim Bilgileri
Adres; Güzeloluk Mh. 1879 Sokak No: 148, Meydankavağı, Muratpaşa, Antalya

Corendon Airlines Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Corendon Airlines firmasında kariyer yapabilirsiniz. Corendon Airlines insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Ainura dedi ki:

  Merhaba, Ainura 25 yas
  Antalya, Lara
   2013 November-2016 February
  Manager of sales and marketing in International Antalya College of Tourism, Antalya
   2013 (July-October)
  Guest relation employee in Adam & Eve Hotel, Antalya Belek
   2012 (May-September)
  Receptionist in Eldar Resort Hotel, Antalya Kemer

  Persistent at work, inner-motivated, self-confident, communicable, able to quickly adapt to new environment, decision-maker, well-balanced and open-minded person with the strong desire to contribute to the firm I work in.

 2. ismail yener dedi ki:

  mrh bn adım ismail duru mum iyi de ğil bn celebi havase rvisin de calış tım 2sene 10 gün şut altı ucak altı cargo da calıştım nolur beni ara yın ist pendik e 5 te oturu yo rum yaşım 30 ilk okul mezunu yum

 3. orhan dedi ki:

  Merhaba. Mng teknikte 12 yıl uçak, yemek, arabalar, trolleyı, mekanik, tamir, bakım, boya işlerini yaptım.

BİR YORUM YAZ