Çordaş İş Başvurusu

28.08.2003 tarihi itibariyle EPDK’nın Çorlu ve Marmaracık şehirleri için ihaleye çıktığı doğalgaz dağıtım işini Arsan Arıtma ve İnşaat San. A.Ş. en uygun birim hizmet ve amortisman teklifini vererek almıştır. Çorlu Doğalgaz Dağıtımı projesi EPDK’nın öngörüleri doğrultusunda 30 yıllık bir gelişimi ve genişlemeyi kapsayacak şekilde projelendirilmiştir. EPDK şartnamesine göre ilk 18 aylık süre içerisinde şehrin herhangi bir bölgesine ve 5 sene içerisinde de şartnamede tanımlanan alanın tamamına doğalgaz dağıtımı yapılacaktır. Çorlu Doğalgaz Dağıtım projesinde 50 km çelik, 550 km PE hat tamamlanma aşamasına kadar kullanılacaktır. Proje hedefi 130 bin bireysel, 550 sanayi abonesidir.

Çorlu Doğalgaz Dağıtım A.Ş. (ÇORDAŞ) dağıtım hizmeti verdiği tüm bölgelerde ticari, evsel ve sanayi kullanıcıların enerji ihtiyaçlarını güvenilir bir hizmet anlayışıyla, kaliteli ve sürekli bir şekilde karşılayabilmek için, Çalışanlarına, müşterilerine, hissedarlarına ve çevreye duyarlı politikalar oluşturarak, tüm faaliyetlerini bu politikalar doğrultusunda ve yasal mevzuatlar çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Temel felsefe olarak, insan odaklı bir yaklaşımı ve kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışını benimseyen Çordaş, yönetim sistemini oluştururken, teknoloji, bilgi ve insan kaynakları alanlarında dinamik bir organizasyon yapısı içerisinde kaliteli bir hizmet vermektedir. Hedeflerine ulaşabilmek için oluşturduğu entegre yönetim sistemini sürekli iyileştirme ve bunun için gerekli kaynakları ayırıp, bu kaynakları etkin ve verimli bir biçimde kullanmayı misyonu olarak benimsemiştir. Çordaş vizyonuna, bulunduğu sektördeki serbest piyasa ekonomisi kuralları çerçevesin içerisinde, ulusal ve uluslararası enerji piyasalarıyla koordineli çalışarak, sektördeki ekonomik, sosyal ve bilimsel gelişmelere uyumlu, dinamik ve etkin yönetim prensiplerini sürdürerek, toplumsal gelişime katkıda bulunmak olarak belirlemiştir.

Çordaş İletişim Bilgileri
Adres; Hürriyet Mah. Erim Sok. Kılıçoğlu Danış Vizyon Konutları No: 1 Dük.D-1 C-9 Çorlu

Çordaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çordaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çordaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. MEHMET SERKAN ERÇİN dedi ki:

  İYİ ÇALIŞMALAR BEN 3 YILDIR GAZDAŞ PERSONELİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM SAHA FALİYETLERİ HAKKINDA BİRİKİMLERİM MEVCUTTUR DAHA ÖNCE GAZİANTEP VE KİLİS İLLERİNDE ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN GÖREV ALDIM ŞUAN DA İSE TEKİRDAĞ İLİ ÇERKEZKÖY İLÇESİNDE GÖREV ALMAKTAYIM DAHA SAĞLIKLI BİR İŞ ORTAMI OLARAK ÇORDAŞI TERCİH ETMEK İSTİYORUM BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM BAŞVURU FORMU DOLDURMAK İSTİYORUM
  SAYAÇ OKUMA
  SAYAÇ DEĞİŞİMİ
  FESİH
  AÇMA/KESME GİBİ İŞLEMLERDE GÖREV ALDIĞIMI BELİRTMEK İSTERİM. İYİ .ALIŞMALAR

BİR YORUM YAZ