Converse İş Başvurusu

Converse 1908 yılında ortaya çıkmıştır. 1920 yılında hala tüm dünyayı sallayacak etkiye sahip olan sneakers modellerini ortaya çıkarmıştır. Bu sneaker modellerini All Star olarak başlıklandırılmıştır. Hangi tarza sahip olursanız olun giymeniz gereken ayakkabı şeklinde basında yankılanan bu ayakkabılar şıklıkları ile göz doldurmaktadır. Gençlerin ayaklarından çıkarmadıkları ve her gün yeni bir modeli çıkan Converse marka ayakkabılar bütün zamanların en hızla yayılan ayakkabı çeşidi olarak görülmektedir. Yalnızca gençlere değil bütün yaş gruplarına hitap eden bu ayakkabılar hem rahat hem de şık bir görünüme sahiptir. Converse kullanan bütün insanların ortak özellikleri şudur sahip oldukları tarza göre Converse seçmezler Converse’lerine göre tarzlarını belirlerler.

Zaten bir tarz sahibi olmak için yeterli bir potansiyele sahip olan Converseler gün geçtikçe daha da yaratıcı desenler ile piyasaya sürülmeye devam etmektedir. kadınlara, erkeklere ve çocuklara özel hazırlanmış ayrı kreasyonları olan Converse çeşitli alt başlıklara da sahiptir. bu alt başlıkların ana konuları ayakkabı renklerinden ve ayakkabı modellerinden oluşmaktadır. Dilediğiniz renkte ayakkabıyı kolay bir şekilde bulabileceğiniz geniş bir model yelpazesine sahip olan Converse kendini her geçen gün yenilemektedir. Converse ayakkabı üzerine uzmanlaşmış bir marka olsa da ebette diğer alanlarda da ürünlere sahiptir. Bu ürünlerin hepsi Converse kalitesini içlerinde barındırmaktadır. Özellikle spor kıyafetleri ve aksesuarlar konusunda iddialı olan Converse tüketici ağını gün geçtikçe geliştirmeye devam etmektedir.

Converse İletişim Bilgileri
Adres; Karayolları Mh. 562 / 1. Sokak, No: 1, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, İstanbul

Converse Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Converse firmasında kariyer yapabilirsiniz. Converse insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ