Contract İş Başvurusu

Kalite kontrol günümüzde son derece önemli bir sektör haline gelmiş durumda. Bunun sebeplerini başında müşteri memnuniyetini tam karşılanması amacı yatıyor. Artık firmalar tam tatmin olmuş yüzde yüz memnun edilmiş bir müşterinin en iyi para ve zaman kazancı olduğunu farkında. Ayrıca çoğu sektörde kalite kontrol hayati bir önem taşımaktadır. Müşteri şikayetlerini bir kenara bırakalım, otomotiv ve çeşitli mühendislik sektörlerinde kalite kontrol bireylerin yaşamlarını etkileyecek kadar hayati konumdadır. Contract otomotiv, makina, havacılık, savunma sanayi sektörlerinde kalite kontrol hizmeti görevini üstlenmiş bir firmadır. Ana sanayi ve yan sanayilerine hizmet vermekte olan firma Hem Türkiye’de hem de Avrupa’da başarıyla kalite kontrol ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Firma hizmet verdiği uluslararası arenada öncü firmalardan biri konumundadır ve her geçen gün kendini yeniliğe ve gelişime adamıştır. Kalite kontrol tahribatsız muayeneler tahribatlı muayeneler boya – kaplama kontrolleri proses destek hizmetlerini başarıyla vermekte olan firma çeşitli personel eğitimlerini uygulamalı olarak gerçekleştirmektedirler.

Contract hizmet verdiği sektörde kesinlikle hataya yer olmadığının farkındadır. Çalışma ekibini alanında uzman ve donanımlı bireylerden kurmaya bu nedenle çok büyük önem vermektedir. Firma sektörde lider konumda olmasının getirdiği sorumlukla hareket eder. Firmanın hem ülkemizde hem de Avrupa çapında son derece güçlü referansları bulunmaktadır. Başarılı referanslarına göz atmak için firmanın internet sitesine başvurulabilirsiniz. Çalışan güvenliği firma için hayati önem arz eder.

Contract İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Esentepe Mah. Okul Cad.Aksel Yılmaz Sitesi A Blok Kat.5 D.10 Nilüfer / Bursa

E-posta: info@contract-turkey.com

Tel : +90 224 240 21 06

Contract Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Contract firmasında kariyer yapabilirsiniz. Contract insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Necdet avcı dedi ki:

    Slm benim adım necdet sizlerden ayrılalı tam biryıl oldu bu esnada internet uzerinden tekrardan başvuru yapmak istedim bizlere işten ayrılan elamanı tekrardan işe alınmıyor gibi kelimeler zarif ediyorlar bizler gelip yeniden müracat yapsak olurmu işdeneyimi fompak siperlik fompak montaj beyçelik fompak siperlikte görsel bakım fompak montajda görsel bakım beyçelikte mikro vede kumpas ölçüm indecde gorsel kalite kontrol hepsi bukadar isterseniz deyerlendire bilirsiniz saygılar eski contract proses elamanı necdet avcı

  2. mahsun tuğrul dedi ki:

    slm ben daha önce ofinize gelip başvuruda bulundum hatta evrakları doldurdum size haber vereceğiz dediler halende haber vermediler,sizden haber gelmedi,iş başvurusu yaptım

BİR YORUM YAZ