ContiTech İş Başvurusu

1871 yılında Almanya’nın Hannover kentinde kurulmuş dünyaca ünlü Continental lastiklerine bağlı bir lastik firmasıdır. Firma dünya çapında ve pazarda lider şirketlerin arasındadır. Hizmet verdiği sektöre birçok yeniliği sokmuş olan firma birçok patente de sahip durumdadır. Almanya’nın Pazar payı en yüksek lastik üreticisi konumundadırlar. Bir çok spor etkinliğine sponsor olmaktadırlar. Uefa’nın düzenlediği çoğu ana turnuvanın sponsorlarından biridir. Birçok yarış takımının da ana sponsoru durumundadırlar. Dünya çapında ürettiği lastiklerle otomobil lastiği denince akla ilk gelen firmalardan biridir. Türkiye’nin dört bir tarafını sarmış bir bayilik ve yetkili servis ağları bulunmaktadır.

Şirketin müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları, nerede ve ne şekilde yolda kalırsanız kalın size servis sağlamayı hedeflemektedirler. Kısa bir telefon görüşmesinin ardından en yakın yetkili servis elemanı hemen imdadınıza yetişmektedir. Firma sağladığı servis hizmetiyle de adını dünya çapında duyurmuştur. Dünyada en güvenilir lastik markalarından biri olan ContiTech sağladığı servis imkanıyla da müşterilerinin onlara olan güvenini korumayı hedefler. şirket piyasadaki en dinamik ve yenilikçi şirketler arasındadır. Tüm dünya çapında yakaladığı başarılar ve güvenilirliği bir tesadüf değil, yıllar boyunca gelenekselleşmiş bir halde sürdürülen şirket politikaları sayesinde kazanılmıştır. ContiTech hem dünya çapında hem de ülkemizde birçok sosyal sorumluluk projesine de imza atmaktadır. En son uygulanan çevre koruma yasalarına harfiyen uygun üretim tesisleri projelendirmektedirler. Firma çalışan güvenliği konusunda da hassastır.

ContiTech İletişim Bilgileri
Adres; Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi N. 114 Sokak No. 10 Nilüfer Bursa

ContiTech Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda ContiTech firmasında kariyer yapabilirsiniz. ContiTech insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. nahit partlak dedi ki:

    merhabalar ben 27 sene almanya korbach ta conti tech te calistim su an türkiyedeyim emekliyim 60 yasindayim is ariyorum

  2. HELİM GÖKDEMİR dedi ki:

    FORKLİFT OPERATÖRÜYÜM. 2002-2015 YILLARI ARASINDA COŞKUNÖZ HOLDİNG’TE FORKLİFT OPERATÖRÜ OLARAK ÇALIŞTIM. 1971 ARTVİN DOĞUMLUYUM. ŞİRKETİNİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM. ARZ EDERİM.

BİR YORUM YAZ