Connect Çağrı Merkezi İş Başvurusu

2005 yılından bu yana uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam eden Connect Çağrı Merkezi Sistaş Sayısal İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından satın alınmış ve hizmetlerini Sistaş iletişim hizmetleri bünyesinde devam ettirmektedir. 387 koltuk kapasiteli bir çalışma kadrosuna sahip olan Connect Çağrı Merkezi profesyonel bir yardıma ihtiyacınız olduğu anda kaliteye önem veren anlayışı ile yanınızda olacaktır. Kozmetikten, tekstile kadar uzanan geniş bir alana sahip olan çağrı merkezi kaliteye ve uzmanlığa verdiği önem sayesinde hiçbir kullanıcısını mutsuz etmemektedir.

Connect Çağrı Merkezi hizmet anlayışını birkaç kelime ile şu şekilde özetlemektedir; planlama, güçlü bir insan kaynakları ağı ve teknolojik alt yapı. Bu üç unsur bir araya geldiği zaman ortaya başarılı bir tablo çıktığını savunan Connect çağrı merkezi etki alanını gün geçtikçe genişletmektedir. Bu çağrı merkezi çalışanlar arasında düzenlenen workshoplara da büyük önem vermektedir. Eğer kelimesini olumlu bir şekilde kullanmayı düstur edinen çağrı merkezi kaliteli bir hizmet vermek için elinden gelen bütün çabaları göstermekte ve bunu yaparken de çalışanlarını eğitmeyi bir kenara bırakmamaktadır. Sektörde bulunan lider markalara Müşteri hizmetleri bakımından hizmet veren Connect Çağrı Merkezi gün geçtikçe daha çok tercih edilmeye ve bu tercihin hakkını vermeye devam etmektedir. 20 senelik bir geçmişse sahip olan ve kalitesini uzman kadrosuna borçlu olan Connect Çağrı Merkezi birçok kişinin çözümsüz sandığı konularda insanlara yardımcı olmaya devam etmektedir.

Connect Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Acibadem Mah Zerrin Sok No: 3 Pk:34662 Acıbadem İstanbul

Connect Çağrı Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Connect Çağrı Merkezi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Connect Çağrı Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ