Conkbayırı Koleji İş Başvurusu

Gölcük Yolu Üzeri Deniz Kuvvetleri Kara Araçları Komutanlığı Yanında bulunan ve eğitim açısından diğer kolejlerden çok daha özenli bir müfredata bulunan Conkbayırı koleji veliler ve öğrenciler tarafından büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Çocukların bilimsel ve sosyal yönden gelişimlerin sağlanması Conkbayırı Kolejinin en büyük maçlarından bir tanesidir. Conkbayırı Koleji çocukları eğitime eğlendirerek yönlendirmenin taraftarıdır. Bu nedenle çocuklar üzerinde baskı kurmadan onları şefkat ve sevgi dolu bir ortamda yetiştirmek için bütün atılımlar yapılmakta ve gerekli adımlar atılmaktadır.

Müfredatta olan derslerin yanı sıra satranç gibi zihin geliştiren etkinliklere de yer verilmektedir. Sosyal etkinliklerin de büyük bir yer tuttuğu Conkbayırı Koleji vizyonunda çocuklar sanata ve spora yönlendirilmektedir. Bunların yanı sıra Conkbayırı Koleji yetkin ve uzman branş öğretmenleri ile yabancı dil dersleri açarak çocukları küçük yaşta yeni bir dile aşina kılınmaya çalışmaktadır. İngilizce ve İspanyolca gibi dünya üzerinde en çok konuşulan dillerden ikisini öğrenme imkânı sunan bu kolej çocukları yalnızca eğitim alanında değil sosyal alanda da yetiştirmeye çalışmaktadır. Sadece hafta içi eğitim veren klasik okul kavramının dışına çıkmaya çalışan Conkbayırı Koleji cumartesi günleri de çocukları farklı etkinliklere yönlendirmek için açık bulundurulmaktadır. Öğrencilerine sorumluluk sahibi, karşılaştığı problemleri tek başına çözebilen ve kendini iyi bir şekilde ifade edebilen bireyler olarak yetiştirmeyi amaç edinen Conkbayırı Koleji yeni eğitim ve öğretim yılında da uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Conkbayırı Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Seymen mah. Hacıbey sok. No:7 Başiskele – KOCAELİ

Conkbayırı Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Conkbayırı Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Conkbayırı Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim , dedi ki:

    Anonim: bedava araba için http://www.citroen.com/bedava/araba/ adresine gidin

BİR YORUM YAZ