Congresium İş Başvurusu

Toplantıların, seminerlerin, fuarların ve sergilerin en şık şekilde gerçekleştirildiği yer olan Congresium misafirlerine muhteşem olanaklar sunmaktadır. Congresium 2,040 metre kare fuar kullanım alanına sahip Türkiye’nin en nezih fuar mekânlarından biri olmaya adaydır. Geçmiş senelerde gerçekleştirilen fuarlara hasret duyuyorsanız ziyaret etmeniz gereken yer Congresium’dur. Yalnızca fuar alanı ile değil oditoryumu ile de misafirlerine hizmet veren Congresium 3.107 kişi alabilecek kapasiteye sahiptir. Üç bin kişinin rahat bir şekilde seminerlere katılıp konuşmalar dinleyeceği bu oditoryumun sınırları dahilinde bütün misafirler internet erişiminden kolay bir şekilde faydalanabileceklerdir.

Panorama terası sayesinde sizi harika bir manzara ile baş başa bırakacaktır. Dört bir tarafınızın eşsiz bir manzara ile donandığı bir ortamda dinlenmek ve günün yorgunluğunu atmak hiç kuşkusuz ki en hoş tecrübelerden olacaktır. Bu alan açık hava etkinlikleri için en uygun mekânlardan bir tanesidir. Congresium seminerler, fuarlar, tüm kültürel veya ticari etkinliklere en uygun yer olmak ile kalmayıp bunun dışında da hayatı kolaylaştıracak mekânlar sağlayarak misafirlerini ağırlamaya çalışmaktadır. Bu hizmetlerin başında da restoranlar ve otoparklar gelmektedir. Restoranlarda lezzetli yemekleri tadarken güzel manzarayı de izleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Restoranlarda bulunan ayrıca hizmet veren bir VIP bölümü ile özel hizmetlerden yararlanma şansı yakalayabilirsiniz. VIP bölümlerinde verilen hizmetler özel misafirlerinizi layık olan tecrübeyi yaşatacaktır. Bu bölümün giriş ve çıkış kapıları diğer bölümlerden ayrı bulunmaktadır.

Congresium İletişim Bilgileri
Adres; Söğütözü Caddesi No:1/A, 06510 Çankaya, Ankara

T: 90 (312) 285 0 385

Congresium Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Congresium firmasında kariyer yapabilirsiniz. Congresium insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ