Confetti Tekstil İş Başvurusu

Dekoratif halı, ev tekstili, banyo halısı ve duş perdesi, iplik endüstriyel halı ve el örgü ipliği üretici olan firma 1994 yılında kurulmuştur. Pamuk, polyamid, akrilik, olefin ipliğinden banyo halısı, olefin, polyamid iplikten dekoratif halı üretimi, %100 polyester duş perdesi üretimi, 8 kata kadar bükümlü nm3 ile nm60 arasında değişik karışım oranlarında akrilik, polyamid, viskon, polyester, yün ve moher iplik üretimi gerçekleştirmektedirler. Son derece modern bir üretim tesisine sahip olan firma, en son model ve en yeni üretim tekniklerini kullanmaktadır. Kurulduğu yıldan bu yana büyümeyi ve yenilikçiliği kendine hedef edinmiş durumda olan şirketin toplamda 85 bin açık alana kurulu, 48 bin kapalı alanı bulunan üretim tesisi vardır.

Confetti Tekstil yılda 4000 tondan fazla iplik üretmektedir. Senede 2,5 milyon metre kare banyo halısı ve 7 milyon metre kare dekoratif halı üretmektedirler. Toplamda 11 milyon metre kare yıllık halı üretimi kapasitesi bulunan şirket ürünlerini 25 farklı ülkeye pazarlamaktadır. Confetti Tekstil ulusal pazarda lider firmalardan biri konumundadır ve uluslararası piyasada da söz sahibi bir konum edinmiştir. Yaptığı AR-GE çalışmalarına geniş bütçeler ayırmaktadır. Atacağı her adımı ve yatıracağı her kuruşu stratejik bir planlama ve alanında uzman dinamik bir yönetim kurulunun yardımıyla şekillendirmektedirler. Firma çalışan kadrosunun güvenliğini ön planda tutar ve çevre korumayla ilgili projeler hayata geçirmektedir.

Confetti Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; OSB Ali Osman Sönmez Blv. Daire: 5, Nilüfer, Bursa

Confetti Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Confetti Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Confetti Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. melek dedi ki:

    uzman fabrikasında calistım kalite kontrol 1 sene oldu yeni ayrıldım bursa emekte oturuyorm degerlendirirseniz sevinirim

  2. nebiye güllü dedi ki:

    merhabalar ben iş arıyorum daha önce iplikte biraz çalıştım ama şu anda çok ihtiyacım var işe sagolun

  3. hatice çilkurt dedi ki:

    Merhaba, 6 yıldır gül ipek tekstil de bükümcü olarak çalıştım, doğum nedeni ile ayrıldım. Şu an iş aramaktayım ilgilenirseniz memnun olurum teşekkür ederim..

BİR YORUM YAZ