Condor İş Başvurusu

Yılda 7 milyon ortalama yolcu taşıma kapasitesine sahip olan firma yola 1955 yılında ufak çift motorlu bir uçakla çıkmıştır. Şu anda Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika’da 75 hedef noktasıyla dünyanın önde gelen uçuş firmalarından biri haline gelmişlerdir. Boeing 767-300ER, Boeing 757-300, Airbus A320-200 ve Airbus A321-200’den oluşan geniş bir uçak filosuna sahiptirler. Uçak bakımına ve güvenliğine son derece önem veren firma Thomas Cook hava yollarının tecrübeli denetim ekibi Group Maintenance Organisation ile çalışmaktadırlar. Hata affı olmayan bir sektörde hizmet vermenin farkındalığı iler misafirlerine yüzde 100 güvenilirlik hissi vermeyi hedeflerler. Condor dünya çapında güvenilir uçuş hizmeti vermesiyle de tanınmaktadır.

Firma 1955’de 4 şirket ortağı tarafından kuruldu. İlk hizmete girdiğinde 16 koltuklu ve çift motorlu bir planöre sahip olan firma geçirdiği 50 yılı aşın süre boyunca sektörün devlerinde biri haline geldi. Sürekli büyümeyi ve yenilenmeyi şirket misyonu haline getiren Condor hava sektörde bir çok yeniliğinde öncülüğü üstelenmiştir. Dünya çapında lokomotif olarak adlandırıla bilecek firmaların başında gelmektedirler.

2011 yılında mevcut tüm uçak filosunu yenileme kararı almışlardır. Filonun tamamı yenilenmiş veya bakımda geçirilerek güvenlik önlemeleri artırılmıştır. 2012 yılında Frankfurt’un Gateway Gardens’da inşa edilen yeni merkez binasına taşındılar ve hala şirketin yönetimi buradan gerçekleştirilmektedir. 2013 senesinde tekrar yenilenme kararı alan firma uçak kabinleri ve tüm sınıfların koltuklarını değiştirmiştir.

Condor Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Condor firmasında kariyer yapabilirsiniz. Condor insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ