Concorde de Luxe Resort İş Başvurusu

Antalya’nın en çok tercih edilen otellerinden biri olan Concorde de Luxe Resort size her yönden harika bir tatil vaat etmektedir. Uzun bir yılın ardından üzerinizde biriken stresi bir kenara atıp rahatlamak istiyorsanız Antalya bunun için en uygun tatil bölgesi olarak göze çarpmaktadır. Hem berrak denizi hem de tertemiz bir havuz imkânını ayaklarınıza kadar getiren Concorde de Luxe Resort beş yıldıza sahip oteller arasında verdiği hizmet ve sağladığı imkânlar ile kendini bir adım daha ileri taşımaktadır.

Eğlence ve spor aktiviteler, spa imkânı, çocuk aktiviteleri ve lezzetli yemeklerin hazırlandığı restoranları ile size hizmet etmek için bekleyen bu otel Antalya’da yer alan Lara sahilinin tüm güzelliklerinden faydalanmanızı sağlayacak bir yapıya sahiptir. Conncorde de Luxe Resort kendisini supersonic quality amblemi ile tanıtmayı seçmiştir. Normal standartların çok üstünde bir kaliteye sahip olduğunu belirten bu amblem sizin ve sevdiklerinizin unutulmayacak bir tatil yapacağınızın garantisi gibidir. Spa masajı ile kendinizi şımartacak, dünya çapında üne sahip aşçıların yemeklerin yerken de çok başka ülkelere yolculuk yapıyor hissine kapılacaksınız. Çocuklarınız içinde aktiviteler düzenleyen bu otel çocukların hem eğlenceli hem de her yönden verimli bir tatil geçirmelerini sağlamaya çalışacaktır. Hallerinizdeki tatilin yansıması olan Concorde de Luxe Resort sizi yeni bir seneye hazırlayacak, stresten ve tüm olumsuzluklardan arındıracaktır.

Concorde de Luxe Resort İletişim Bilgileri
Adres; Kemerağzı Site Mahallesi Tesisler Cad. 358/1 Aksu – Antalya

Telefon : +90 (242) 352 26 26

Concorde de Luxe Resort Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Concorde de Luxe Resort firmasında kariyer yapabilirsiniz. Concorde de Luxe Resort insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Sait kurtaran dedi ki:

    Antalyada ikamet ediyorum mekanik tesisatçıyim kazanci belgem var boru kaynakcisiyim

  2. uğur uygun dedi ki:

    Meydan bölümünde eleman eksiğiniz olduğunu öğrendim. Daha önce Kemer Kiriş’te quuens park le jardinde çalıştım. Şu an otellere meydancı olarak extraya gidiyorum.

  3. aslihan dedi ki:

    Kundu bolgesinde ikamet ediyorum fb calismak istiyorum

BİR YORUM YAZ