ÇOMÜ Araştırma Hastanesi İş Başvurusu

ÇOMÜ Araştırma Hastanesi 12 Kasım 2008 yılında Çanakkale’de kurulmuş olup, birçok branşta poliklinikleri ile sağlık alanına dayalı hizmetlerini günümüze kadar sürdürmüştür. Kurulduğu günden bu yana insan sağlığını daima ön planda tutan atılımlar gerçekleştiren hastane bünyesi kurulduğu ilk etapta 245’i alanında tecrübeli ve uzman doktor olmak üzere toplam hastane çalışan bünyesi 821 kişilik personel kadrosundan oluşmuştur. Çanakkale’nin ve bölgenin tek hastanesi unvanına sahip ÇOMÜ Tıp Fakültesi Hastane bünyesinde 5 küvözlü 1.basamaklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi, 7 farklı çocuk yoğun bakım ünitesi, 23 yataklı yoğun bakım ünitesi, 5 küvözlü 2.basamaklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi, 55 poliklinik ve diğer sağlık departmanları ile yılın her günü sağlık hizmetlerini Çanakkale ve bölge halkı başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinden hasta kabulü almaktadır.

Hastane bünyesinde aynı zaman’da laboratuar, sağlık üniteleri, 9 adet ameliyathane ve her türlü teknik ve tetik cihazları ile 7 gün 24 saat aralıksız hizmet vermekte olan 160 yataklı bir sağlık kurumudur. Doktorların tamamı branşında uzman ve tecrübeli kadroya sahip kişilerden oluşmakta olup, tüm sağlık personellerinin tamamı alanında eğitimli ve başarılı personel kadrosundan oluşmaktadır. Tıbbi konuda her alanda sağlık hizmetlerinin sunulduğu hastane’de amaç edinen insan hayatını en iyi şekilde tedavi ve ilgi odaklı sağlık hizmetlerini sunmanın gururunu yaşamaktadır. Bunların yanı sıra Pet-Ct cihazı sayesinde kanser hastalarına da umut olan hastane bu alanda da hizmet vermeye devam etmektedir.

ÇOMÜ Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu No: 5 Kepez / ÇANAKKALE

ÇOMÜ Araştırma Hastanesi Kariyer Olanakları
ÇOMÜ Araştırma Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. ÇOMÜ Araştırma Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ