Collezione İş Başvurusu

Tekstil pazarına 1987 yılında bakır köyde ilk şubesini açarak adım attı. Türkiye çapında 100’den fazla mağazası bulunmaktadır. Ayrıca gene yurt içinde 200 satış noktası vardır. Yurt dışında ise 55 adet şubesi bulunmaktadır. Collezione Türkiye’deki öncü firmalar arasında da lider konumda bulunmaktadır. Yaptığı yatırımlar ve her geçen gün bir yenisini açtığı şubeleriyle ülke sınırları içerisinde bir çok dünya markasını geride bırakmayı başarmıştır. 2015 yılında Türkiye moda ve giyim pazarında lider konumda bulunmaktadırlar.

Firma bilişim altyapısını geliştirmektedir. Her geçen gün yeniliği ve büyümeyi hedefi haline getirmiştir. Hazır giyim dendiği zaman ilk akla gelen firmalardan biri durumundadırlar ve yaptıkları teknoloji yatırımları sayesinde bu başarıyı muhafaza etmeyi amaçlamaktadırlar. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmayı görev edinen şirket çalışma ekibini de bu yönde seçmektedir. Collezione çalışanlarının müşteriye kendini özel hissettirecek biçimde sosyal sorumluluk almasını hedeflemektedir. Müşteri memnuniyeti açsından her türlü değişim ve iade firma tarafından, kullanım hatası olmadığı müddetçe kabul edilmektedir.

Mağazalarında genellikle genç bir müşteri kitlesi hedeflenmiş ürünlere yer verir. ‘Fast fresh fashion’ anlayışını benimsemiş olan şirket, ürünlerinde dönemin modasını en iyi şekilde temsil edecek tasarımlar kullanmaktadır. Oldukça donanımlı ve dinamik bir yönetim kadrosu dışında, son derece genç, yaratıcı, yenilikçi ve yetenekli bir tasarımcı ekibi de kurmayı başarmışlardır.

Firma kurulduğundan buyan a geçen 28 yıl boyun ülkemizde modayı erişilebilir kılmıştır.

Collezione İletişim Bilgileri
Adres; Demirkapı Mahallesi İnönü Caddesi No: 48 34214 Mahmutbey / İstanbul

Tel: 0212 447 12 12

E-posta: info@collezione.com.tr

Collezione Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Collezione firmasında kariyer yapabilirsiniz. Collezione insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ