Colins İş Başvurusu

Firma sadece üretim ve pazarlama anlayışıyla değil ürünlerini pazarlarken verdiği hizmetlerle de diğer firmalardan ayrılmaktadır. Türkiye’de bulunan birçok dünya markasını özellikle Jean konusunda sollamayı başarmışlardır. Çok başarılı bir fiyat kalite dengesi yakalamış olan firma yurt dışında da faaliyet göstermektedir. Colin’s özellikle Rusya’da tüketicilerin büyük ilgisini çekmektedir. Mağazalarının önünde tabiri caizse uyruklar oluşmaktadır. Bölgenin iklim koşullarına uygun ve rahat ürünleri, gençler tarafından çok fazla rağbet görmektedir.

Firma sürekli müşteri memnuniyeti hedefler. Çalışan kadrosunu güler yüzlü ve alanında uzman olması firmanın gelenekselleşmiş yapısının bir parçası haline gelmiştir. Colin’s her geçen gün değişen ve yenilen moda dünyasının hızına ayak uydurmayı ve dünya modasını ülkemizde en iyi şekilde tanıtmayı amaçlamaktadır. Gelişen her türlü teknolojik yeniliği de bünyesinde toplamaya özen gösterir. Firma mağazalarında müşterilerini heyecanlandıracak koleksiyonlara yer vermeyi başarır. Bunun altında yatan en önemli etmen oluşturduğu yetenekli ve yenilikçi tasarımcı kadrosudur. Firma yaptığı yatırımlar ve açtığı her yeni şube konusunda titizdir. Başarılı yönetici kadrosu alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Mağaza kullanıcı hatası olmayan her türlü ürünün iadesini ve değişimini kabul etmektedir. Şubelerini ziyaret eden müşterilerini daima haklı olarak gören bir anlayış benimsemişlerdir. Firmanın oldukça başarılı bir internet sitesi vardır. Aynı zamanda buradan online satışta yapmaktadırlar. Site takip edildiği taktirde sürekli güncellenen fırsat ürünleri ve indirimlerden faydalanarak daha uygun fiyatlara alış veriş imkanına olanak tanır.

Colin’s İletişim Bilgileri
Adres; Zafer Mahallesi Çınar Sokak No:2 Yenibosna BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

Tel: 444 53 26

E-posta: info@colins.com.tr

 

Colin’s Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Colin’s firmasında kariyer yapabilirsiniz. Colin’s insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ