Colgate İş Başvurusu

1806 yılında kurulmuştur. 1930 dan beri Palmolive firması ile ortak olarak kişisel temizlik ürünleri üretmektedirler. Vücut bakimi, diş bakimi, ev bakimi ve hayvan bakımıyla ilgili oldukça kapsamlı bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu ortaklık sonrasında daha çok ‘‘Colgate-Palmolive’’ şeklinde anılmaktadırlar. Genel merkezleri Midtown Manhattan, New York’ta bulunmaktadır.

Bir İngiliz sabun ve mum üreticisi olan William Colgate’in 1806 yılında kendi adını taşıyan ufak bir sabun ve mum dükkanını New York’ta açmasıyla ticaret hayatına başlayan firma, sektörde şu anda dünya lideri konumundadır. Kurulduğu yıldan itibaren kurumsallaşmaya ve yenilenmeye hatta sektöre yenilik getirmeye adalı bir şirket politikası izler. Birçok farklı ürün çeşidini sürekli yeni, uzman kimyagerlerle çalışarak insan sağlığına en uygun formülleri geliştirmeyi şirket misyonu haline getirmişlerdir. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren şirket 1900’lerin başına Gelindiğinde bir çok prestijli ödülün sahibi olmuştur. 20. Yüzyılın ortalarına gelindiğinde artık tüm Amerika Birleşik Devletleri’nde ağız ve diş sağlığı konusunda lider konuma gelmişlerdir. Çok geçmeden Avrupa ve tüm dünyada söz sahibi hale gelmişlerdir. Firma günümüzde ağız ve diş sağlığı konusunda lokomotif kuruluş pozisyonunda bulunmaktadır. Bir ürünün marka ismiyle anılmaya başlanmasına güzel bir örnek teşkil etmektedirler. Dünyanın önde gelen diş hekimleri tarafından ağız ve diş sağlığı için tavsiye edilmektedir. Çocukların ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçli olmasını amaçlayan kampanyalar yürütmektedirler. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Ruben Mark’tır.

Colgate İletişim Bilgileri
Adres; Sanayi Cad. Centrum İş Merkezi No: 3, Maltepe / İstanbul

Tel: (0216) 519 81 01

Colgate Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Colgate firmasında kariyer yapabilirsiniz. Colgate insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ