Cola Turka İş Başvurusu

‘’Türkiye’nin kolası’’ mottosuyla 2003 yılından beri Ülker tarafından üretilmektedir. Sakarya’nın, Akyazı ilçesinde Della Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından üretilmektedir. Della Gıda Yıldız Holding firmasına ait bir üretim tesisidir. Ürün Türkiye’de kola pazarına girmeden önce Coca cola firmasının pazardaki ezici üstünlüğünü Pepsi takip etmekteydi. Sektöre atıldığı günden bu yana pazarda ikinci firma olarak Coca cola ile yarışmaktadır. Tüm kapak ve ambalaj tasarımlarını ünlü tasarımcı Emrah Yücel dizayn etmektedir.

Firma piyasaya ilk gireceği sene Reklam kampanyalarına çok geniş bütçeler ayırmıştır. Birbirinden ünlü film yıldızlarıyla çalışılmıştır. Özellikle dünyaca ünlü aktör Chevy Chase’in oynadığı reklam filminin hem uzun hem de kısa versiyonları çok tutmuştur. Cola Turka içtikten sonra hızla Türkleşmeye ve ülkemizdeki Anadolu sosyal yaşamına benzerliler gösteren değişimler yaşamaya başlayan Amerika Birleşik Devletleri vatandaşları konu edilmektedir. Reklamda kullanılan bir çok replik aylarca hatta yıllar boyunca ağızlara pelesenk olmuştur.

Türkiye’de pek çok restoran ve franchising yemek zincirinde karşımıza çıkmaktadır. Yurt dışında yüz yıla yakın zamandır sektörde bulunan bir çok markayı geride bırakmıştır. Dünya çapında lider firmayla ise Türkiye pazarında yarış halindedir.

Firma Beşiktaş spor kulübüne sponsor olmuştur. Hem futbol takıma forma sponsorluğu yaparken basketbol takımına ise isim sponsorluğunu da üstlenmiştir. Cem Yılmazın çektiği ‘’Yahşi Batı’’ isimli komedi filminin de sponsorluğunu Cola Turka üstlenmiştir.

Cola Turka İletişim Bilgileri
Adres; P.K. 366 Topkapı İstanbul

Cola Turka Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cola Turka firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cola Turka insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yüksel dedi ki:

    İş arıyorum, Kola Turka’da çalışmak isterim.

BİR YORUM YAZ