Çobantur İş Başvurusu

Faaliyetlerine 1978 yılında başlayan Çobantur – Boltaş acente hizmetleri vererek başladığı sektöründe, özellikle Ortadoğu ve Avrupa taşımacılığında uzmanlaşmış, uluslararası nakliye ve entegre lojistik alanlarında hizmet sunan lider firmalardan birisi haline gelmiştir. Çoban Tur – Boltaş firması olarak karayolunda LTL, FTL, genel kargo, proje ve özel taşımacılık hizmetleri sunmanın yanı sıra, hava ve deniz yolu taşımacılığında da rekabetçi fiyatları ve verdiği kaliteli hizmetle müşterilerinin tüm lojistik ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. 6 ülkede 9 yerleşik ofise sahip olan Çobantur – Boltaş bünyesinde 350 personel çalışmaktadır. Hizmet verdiği ülkelerin kültürlerini tanımayı ve bu sayede müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefleyen firma, % 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir.

Kurulduğu ilk andan günümüze kadar her zaman aile şirketi olarak hizmet vermiş olan Çobantur – Boltaş sabit yönetimiyle yarattığı şirket kültürüyle çalışanlarını ve müşterilerini de ailesinin bir parçası olarak görmeyi ilke edinmiştir. Çobantur – Boltaş33 yıllık deneyimiyle, 380 araçlık özmalaraç filosuve esnek çözümleriyle, 350 uzman personeliyle, ISO 9001 kalite belgesiyle, SQAS (CEFIC) sertifikasıyla, Türkiye ve Avrupa’da ki gümrüklere ve limanlara yakın toplam 36 bin metre kare gümrüklü ve gümrüksüz depolama alanlarıyla, 15 araçlık filoyla yurtiçi dağıtım imkanı sunmasıyla, Türkiye ve Avrupa’da 9 stratejik noktada bulunan ofisleriyle, Avrupa’da yer alan 4 aktarma terminaliyle sektördeki önemli taşıma firmalarından bir tanesidir. Verdiği sözleri yerine getirir sloganıyla yola çıkan Çobantur – Boltaş, kullandığı detaylı sistemle de kesintisiz bilgi akışı sağlayarak nakliyelerini gerçekleştirmektedir.

Çobantur İletişim Bilgileri
Adres; Barış Mah. Koşuyolu Cad. No: 31 Yeni Terminal Yolu TR – 41400 Kocaeli

Firmanın Almanya, İtalya, Macaristan ve Fransa’da da şubeleri bulunmaktadır.

Çobantur Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çobantur firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çobantur insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ