Cobalt Gömlek İş Başvurusu

Aydın Tekstil A.Ş. grubuna ait olan firma 1998 yılında ticari hayatına başlamıştır. Cobalt Gömlek öncelikli olarak İstanbul’da mağazalaşmayı seçmiştir. Son 5 senede hemen hemen tüm Anadolu’ya da yayılmayı başarmıştır. Tekstil firması sadece erkek gömlekleri üretmektedir. Kurulduğu günden bu yana başarılı ticari hamleleri sayesinde ulusal bir firma olmayı başarmışlardır. Erkek gömlek pazarında Türkiye’de öncü firmalardan biri haline gelmiş olan firma, Avrupa’da da birçok şehre şube açmayı başarmıştır. Firma yurt dışında da ülkemizi son derece iyi şekilde temsil etmektedir.

Cobalt Gömlek 2011 yılından sonra bir değişim sürecine girmişlerdir. Kurumsallaşma ve büyüme politikalarıyla beraber isim değişikliğine de gidildi. Türkiye ve Avrupa’da çok sayıda mağazası bulunan firma kurumsallaşmaya başladığı 2011 yılında beri ‘’Tudors’’ ismiyle anılmaktadır. Şirket bu değişimden sonra daha profesyonel ve modern bir mağazacılık anlayışı benimsemeyi seçmiştir. Firma 20 yıla yaklaşan tecrübesiyle ülke içerisindeki erkek gömlek pazarına yeni bir soluk getirmeyi hedefler. yurt dışarısında lider firmaların arasına girebilmek şirketin başlıca hedeflerinden biridir.

Firma tüm mağazalarında çalışan personeli konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Çalışanlarının sorumluluk sahibi ve iş disiplinine önem veren kişilerden kadrolaşmasına özen gösterir. Takım çalışmasına uyum firmanın çalışanlarında aradığı bir diğer özelliktir.

Firmanın oldukça geniş bir müşteri kitlesi bulunmaktadır. en işlek caddeler ve avm’lerde açtığı mağazalarıyla firmanın marka değerini ve cazibesini korumayı amaçlar.

Cobalt Gömlek İletişim Bilgileri
Adres; Basın Express YoluCemal Ulusoy CaddesiNo : 13 Bahçelievler Yenibosna / İSTANBUL

Tel: +90 (850) 333 83 77

Cobalt Gömlek Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cobalt Gömlek firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cobalt Gömlek insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ