Coat Coil İş Başvurusu

Boyalı metal üretimi yapmakta olan firma 1994 senesinde kurulmuştur. Sektörde kendini sürekli yeniliğe ve zamanın beklentilerini karşılamaya adamış olan bir firmadır. Yüksek kapasitede üretim yaptıkları oldukça geniş bir ürün yelpazeleri bulunmaktadır. Bu sayede sağladıkları hizmetlerle müşterileri içi vaz geçilmez hale gelmişlerdir. Yılda 250 bin ton üretim kapasiteleri bulunmaktadır. Sektöre atıldığından beri, bu alanda ilk ve tek üretici kuruluş olarak hizmet vermektedirler. Galvaniz, soğuk sac, paslanmaz çelik, teneke ve alüminyumda ileri ustalık ve teknoloji ile hassa boya kalitelerini imal ederek pazarın talebini karşılamaktadırlar. 0,20 mm – 2,00 mm metal kalınlıkları ile 1500 mm’ye kadar enlerde boyamalar yapabilmektedirler. Pvdf, Polyester, Purpa tipi boyalarını kendileri üretmektedirler. Bu boyaların üretimi konusunda, talebe tam cevap verebilmek için oldukça hızlı bir üretim anlayışı benimserler. Kalite kontrol firma için hayati önem taşımaktadır. En iyi zaman ve para tasarrufunun tam tatmin edilmiş müşteri olduğunun bilinciyle davranırlar.

Coat Coil çalışan kadrosunu son derece titizlikle kurmaktadır. Sorumluluk alabilen ve alnında uzman kişilerle çalışmaya özen göstermektedirler. Çalışan güvenliği ile ilgi projeler geliştirmekte ve bunları hayata sokmaktadırlar. Nesilden nesle aktarılacak en önemli değerin çevre duyarlığı ve doğanın kendisi olduğu bilinciyle hareket etmektedirler. Coat Coil çevre koruma programlarına yatırımlar yapmaktadır. çevre bilinciyle ilgi çıkarılan tüm yasalara harfiyen uyacak şekilde tesisler projelendirmekte ve tesislerini bunlara göre yenilemektedirler.

Coat Coil İletişim Bilgileri
Adres; Gebze Organize Sanayi Bölgesi 700. Sk. No:709 41480 Gebze / Kocaeli

Tel: +90 262 751 1929

Email: info@coatcoil.com

 

 

Coat Coil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Coat Coil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Coat Coil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ