CNR Holding İş Başvurusu

Bu holding 1985 yılında yılında kurulmuştur. Merkezi İstanbul‘dur. Ofisleri orada bulunur. Kuruluş yıllarından bu yana her zaman için Türkiye‘ye ve de Türkiye ‘ nin ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemiştir. Bu konuda da oldukça başarılı olmuştur. Sürekli olarak da kendilerini geliştirmeyi hedeflemişlerdir. Holding her geçen yıl kendi bünyesine bir şeyler katmaktadır. Kurulduğu yıllardan bu yana sürekli olarak fuarcılık dünyası için çalışmalar yapmaktadır. Bu holdingin ünü artık sadece ülke sınırları içerisinde değildir. Dünyaca tanınan bir holding haline gelmişlerdir.

İlk kurulduğu yıllarda basit bir şirket iken artık kocaman bir holding haline gelmiştir ve de CNR Holding için Türkiye ‘ de fuarcılık sistemini geliştirdi diyebiliriz. Fuar yapımı ve de düzenlemesi hakkında pek çok şey bu holding sayesinde yenilenmiştir ve de ülkemize gelmiştir. Holdingin on yedi adet grup şirketi vardır ve bu şirketlerle yukarıda da dediğimiz gibi yalnızca Türkiye ‘ deki firmalar ile çalışmamaktadırlar. Dünyanın her bir yanından kuruluşlar ile çalışarak fuarlar düzenlerler. Türkiye ‘ de ve de dünyada oldukça ünlü olan pek çok fuarın altında CNR Holding ‘ in imzası bulunmaktadır.

Holdingin en temel hedefi ise müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir. Tüm çalışmalarını bu yönde yapmaktadır. Büyüme hızına bakacak olursak da bu konuda oldukça başarılı olmuştur.

CNR Holding İletişim Bilgileri
Adres; Cnr Ekspo Fuar Merkezi Yeşilköy Bakırköy İstanbul

 

 

CNR Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda CNR Holding firmasında kariyer yapabilirsiniz. CNR Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ