CNR Expo İş Başvurusu

30 yıldır ülkenin ekonomisine katkıda bulunan fuar alanı CNRExpo fuar merkezi katılımcılarını beklemektedir. Katılımcı ve fuar takvimlerine site üzerinden ulaşılabilme imkanı bulunur. 600 kişilik alanında uzman kadro ile hizmet evren fuar merkezi ellinin üzerinde fuar organizasyonları yapmaktadır.

Fuarlar tanıtım için en önemli yerlerden biridir. En çok insan çeken ve halka en iyi şekilde gözle görerek be dokunarak tanıtım sağlanan imkanlar sayesinde markalaşma yolunda adım atan şirketlerden, zaten çoktan markalaşmış şirketlere kadar birçok kurum ve kuruluşu bir araya getiren özel yerlerden biridir. CNRExpo fuar alanı ulaşım olanaklarının hepsine yakın bir mesafede kurulmuştur. Bu nedenle tüm dünya katılımcılarını dünya normlarındaki organizasyonlarla ağırlama kapasitesine sahiptir.

1985 yılından bu yana iç ve dış ticaretin yayılması ve zenginleşmesi için farkındalık yaratan de bu oluşuma destek sağlayan hizmetler vermektedir. 150.000 metrekare kapalı alanı dışında 120bin metrekare açık alanı bulunan CNRExpo aynı zamanda sekiz salonu ile iş dünyasının en gözde mekanları arasındadır.

Dünyaca ünlü bütün kulvarlarda hizmet veren fuar merkezi, Avrasya Boat Show’dan Natural Stone’a kadar tüm dünyanın yeniliklerin, gelişmiş teknoloji ile üretilmiş ürünleri görmenizi ve tanımanızı sağlar. Özel güvenlik kontrolü sayesinde güvenli ve güvenilir şekilde bir sistem oluşturulmuştur. Yılda beş milyondan fazla ziyaretçi çekerek hem müşterilere hem de firmalara güçlü deneyimleri ile eşsiz imkanlar sunulmaktadır.

CNR Expo İletişim Bilgileri
Adres; Cnr Ekspo Fuar Merkezi Yeşilköy – Bakırköy – İstanbul

  • Telefon: +90 212 465 74 74

CNR Expo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda CNR Expo firmasında kariyer yapabilirsiniz. CNR Expo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ