CNN Türk İş Başvurusu

CNN Türk ve diğer medya kuruluşlarınını iş ilanlarını anlık takip etmek istiyorsanız alt kısımda yer alan Facebook sayfamızı beğenebilir ve takip edebilirsiniz. Böylece ilk iş ilanlarından haberdar olan siz olacaksınız.

CNN Türk Hakkında Genel Bilgiler
CNN Turk Doğan grubunun Amerikalı bir şirket olan CNN ile beraber hazırladığı ortak bir kanaldır. Bu ortaklığa 1999 yılında adım atılmıştır. 1999 yılından beri CNN Turk haber kanalı Türkiye sınırları içerisinde oldukça etkili, ilgi çeken ve de dikkate alınan bir haber kanalı haline gelmiştir. Kanal yayın hayatına girdiği ilk zamanlar sürekli olarak İngilizce yayınlar yapmıştır. Daha sonra bu yayınlar azalmıştır. . Kanal, ekonomi, spor, sağlık, magazin, yaşam, kültür sanat, dünya olayları, siyaset ve hava durumları gibi önemli konular hakkında her gün yayın yapmaktadır. Yayınlarının içeriği de izleyicileri çekebilmek için diğer kanallardan farklıdır.

CNN Turk her zaman ülke ve gündemini çok yakından takip edip,haberleri ve olayları insanlara tarafsız ve kaliteli habercilik anlayışı altında sunan bir haber kanalıdır. Ayrıca bu haber kanalı yapmış olduğu birçok programla da adından oldukça söz ettirmektedir. Bu programlardan bazıları ise şunlardır; 360 Derece, Eğrisi Doğrusu, Baştan Sona, Her Şey, Hafta Sonu Keyfi, Falan Filan, Güne Merhaba, Parametre, ve Seyirci Kalmayın. Bu kanalın programları seyircileri tarafından oldukça beğenilerek takip edilmektedir. CNN Turk ayrıca farklı programlara da ev sahipliği yapmaktadır. Bu programlardan bazıları ise şunlardır; Arda’nın Mutfağı, Wilco Yollarda, Burada Laf Çok, ve Afiş gibi programlardır. Geniş yelpazesi sayesinde oldukça ilgi çekmektedir, ve izleyicisi tarafından zevkle takip edilmektedir.

CNN Turk İletişim Bilgileri
Adres; Doğan TV Center 34204 Kat:3 Bağcılar / İstanbul

CNN Turk Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda CNN Turk firmasında kariyer yapabilirsiniz. CNN Turk insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ