Cnbce İş Başvurusu

16 Ekim 2000 yılında yayın hayatına başlayan NBC Universal ve Doğuş Yayın Grubu ortaklığı ile kurulan dizi ve ekonomi kanalı olan Cnbce yayınları iki kuşağa ayrılmış durumdadır. Gündüz kuşağında ki yayın akışı CNBC Amerika tarafından sağlanan Cnbce, iş dünyasının nabzını yakından tutmaktadır. Para, borsa, ekonomi ve iş dünyasına ait tüm haberler internet sitesi ve TV kanalı üzerinden gün içinde belli bir format dahilinde sunulmaktadır.

Kanal akşam kuşağında ise bambaşka bir formata geçiş yaparak; ABC, NBC, HBO, WB, MGM, Paramount, Buena Vista, Sony Columbia, FOX gibi kalitesi ve gücü ortada olan kurumlar ile iş ortaklığı yaparak dünya çapında izleme rekorları kıran, dünyaca ünlü yönetmenlerin dizi ve filmlerini bazen Türkçe, bazen alt yazılı olarak yayına vermektedir. Yayın hayatı boyunca 15 yıllık sürede bir çok üniversite tarafından ödül alan ve global yayın dünyasında her kanalın rakibi olan Cnbce yayın politikalarını sabit bir platformda tutup çizgisinden asla sapmadan sistemini belli seviyelerde sürdürmektedir. Kanal 12 Eylül 2011 yılından sonra 16:9 formatına geçiş yapmıştır. İş dünyasının tüm gereksinimini canlı ekranı ile yayın akışı içinde sunan Cnbce gelişimine büyük ve dünyaca ünlü dizileri yayına alarak devam ettirmektedir. Bunun dışında detaylı tüm bilgiye kanalın resmi internet sitesinden ulaşılabilir.

CNBC-E İletişim Bilgileri
Adres; Ahi Evran Cad. No:4 34398 Maslak – Sarıyer / İSTANBUL

Cnbce Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cnbce’de kariyer yapabilirsiniz. Başvurular Doğuş Kariyer üzerinden gerçekleşmektedir. Cnbce insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nihal ağgül dedi ki:

    Ben nihal üç sene oldu sağlık okulunu bittirdim hemşireyim gitmediğim hastane kalmadı işkura defalarca müracaat etti sonuç yok adamı olan alıyor olamayan bekliyor rica ediyorum bizlere yardımcı olun lütfen ya halen mücadele ediyorum ümitlerim tükenmeye başladı birde baba eline bakmak daha da zoruma gidiyor artık medyadan yardım istiyorum maddi yardım istemiyorum ben iş istiyorum ilaki bir yerlede adamımız olmasımı gerekiyor biz garibanların yok işte çalışmaya çok ihtiyacım var üç yıl ne demek mesleğim var ama yapamıyorum başka nereye baş vurulur bilmiyorum gereken yerlere gittik sizlerden iyi haberler bekliyorum

BİR YORUM YAZ