CMS Jant İş Başvurusu

CMS Jant temellerini 2011 yılında Gaziemir’de Ege Serbest Bölgesi’nde atmıştır. 2012 yılının Nisan ayından itibaren ise seri üretime geçmiştir. 2014 yılından itibaren üretim kapasitesini 3,5 milyon janta ulaştırmıştır. 2015 yılından itibaren ise CMS Jant Grup’un üretim kapasitesi ise 9 milyona ulaşmıştır. Her geçen gün kendi üretim hacmini başarılı bir şekilde arttırmaktadır. Cms Jant’ın vizyon hedeflerinden en büyüklerinden biri ise Avrupa’nın en büyük ilk iki jant firmasından biri olabilmektir ve bu doğrultuda çalışmalarına yön vermektedir. Şirket politikası gereği, çalışanlarına önem verir, çağdaş teknolojiyi uygulamak ister ve doğaya karşı sorumluluk sahibidir.

CMS Jant ayrıca sürdürülebilir ekosisteme saygılı olup onu korur, çevreye ve müşterisine özel ilgi ve alaka gösterir. Yönetim ilkeleri olarak ise, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olup, sürekli yeniliğe açık olmaya çalışmaktır. Ayrıca birbirinden profesyonel ve de kendi alanında söz sahibi olan, yenilikçi personellerle beraber çalışmaktadır. Ek olarak, sosyal sorumluluk projeleriyle de adını duyurmuştur. Ege Orman Vakfı ile beraber birçok ortak çalışmalara imza atmıştır. Ayrıca, yağmur suyu geri kazanım projesiyle beraber 1.’lik ödülünü almıştır. Birden fazla müşterisine hizmet verdiği tesislere sahiptir. Bu tesislerden bazıları ise Pınarbaşı ve Çiğli tesisleridir. Almanya ve Rusya’da da tesisleri bulunmaktadır. Ankara bölgesi, İzmir bölgesi, Sakarya, Bursa, Denizli, İstanbul’da (Asya ve Avrupa olmak üzere) bölgeleri de vardır.

CMS Jant İletişim Bilgileri
Adres; Kemalpaşa Cad. No:302 35060 Pınarbaşı, İzmir

CMS Jant Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda CMS Jant firmasında kariyer yapabilirsiniz. CMS Jant insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ