CMC Çağrı Merkezi İş Başvurusu

CMC Çağrı Merkezi İstanbul’da 4 adet, Malatya’da 1 adet ve Şanlıurfa’da 1 adet olmak üzere toplam 6 adet şubeye sahiptir. CMC Çağrı Merkezi bünyesinde yaklaşık 5000 personel müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca sadece tek bir alanda hizmet vermemektedir. Hizmet yelpazesi çok geniştir, enerjiden otomotive, otomotivden telekomünikasyona kadar oldukça değişik alanlarda hizmet vermektedir. Kurulduğu yıl olan 2000 yılından beri farklı sektörlerde edinmiş olduğu sınırsız ve değerli bilgiler sayesinde çalışanlarıyla beraber tecrübesine tecrübesini arttırmaktadır.

CMC Çağrı Merkezi, ISS grubun bir parçasıdır. ISS şirketi 1901 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ülke ise Danimarka’dır. Kurulduğu yıldan beri Avrupa’ya yayılmıştır. Başarılarıyla Avrupa’da oldukça sözü geçen ve de aranan bir şirketler grubu olan ISS, şu an itibariyle tam olarak 52 ülkeye yayılmıştır ve de Türkiye şubesinde de 30.000 çalışanıyla beraber hizmet vermektedir. CMC Çağrı Merkezi ’de bu şirketin bir parçasıdır. Değerleri ise, dürüstlük, girişimcilik ve de sorumluluk olarak sayılabilir. Ayrıca birbirinden değerli sosyal sorumluluk projelerinde de yer almıştır. Toçev, Kızılay Kan Bağışı, ISS Yardım Derneği, ISS Ormanı olmak üzere birbirinden farklı sosyal sorumluluk projesinde adından söz ettirmiştir. Contact Center World ödüllerini kazanmak konusunda oldukça başarılı olmuştur. 2012 ve 2014 yıllarında bu ödülleri almıştır. Yenibiris.com ödüllerini de toplamıştır. 2013 ve 2014 yıllarında bu ödülleri almaya hak kazanmıştır. Ayrıca İşkurdan ’da birçok ödül almıştır.

CMC Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; 1.Organize Sanayi Bölgesi 6. Cadde No: 10 Şanlıurfa adresinde bulunur ancak İstanbul ve Malatya şubeleri de bulunmaktadır.

CMC Çağrı Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda CMC Çağrı Merkezi firmasında kariyer yapabilirsiniz. CMC Çağrı Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ