Club Sporium İş Başvurusu

Akatlar, Ataşehir ve Bostancı’da şubeleri bulunan bir spor salonu ve kişisel gelişim merkezidir. Tüm şubelerinde kapalı ve açık havuz, tenis kortları, fitness salonu, sauna, jakuzi, bakım salonu gibi olanaklar barındırmaktadırlar. Çocuklar için spor okulları ve yüzme dersleri de vermektedirler. Tüm çalışma ekipleri son derece donanımlı ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadırlar. Eğitmenlerinin akademik geçmişleri olmasına özen gösteren Club Sporium tüm eğitmen kadrosunun takım çalışmasına uygun, sosyal sorumluk sahibi ve alanında uzman, dinamik kişilerden oluşmasına özen göstermektedir. Hafta içleri sabah 06:30’dan akşam 23:00’a kadar, hafta sonları ise sabah 07:00’dan akşam 21:00 kadar çalışma imkanını tüm müşterilerine sağlamaktadırlar. Her türden spor aletinin en teknolojik ve yeni modelleri iler donatılmış spor ve yaşam merkezi birçok branşta eğitim de vermektedir. Club Sporium’un fitness salonları son derece yüksek tavanlı ve zamanın hızını yakalayabilen niteliktedirler. Firma sektörde 20. Yılını kutlamaktadır ve bilgi ve tecrübesini yetenekli eğitmen ve hocalarla birleştirerek sporseverlere eşsiz bir antrenman deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadırlar.

Spor ve yaşam merkezinin öncelikli odak noktası müşteri memnuniyetidir. İyi tatmin olmuş ve kişisel gelişimi konusunda memnun bir müşterinin, potansiyel diğer müşterileri de olumlu etkileyeceği bilinciyle yaklaşımlar yaratmaktadırlar. Eğitmenlerinin alanlarında uzman olmaları yaşam merkezinin bir diğer önceliklerinden biridir. Tecrübeli ve sosyal ahlaka sahip kişilerden oluşan kadroları sayesinde müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadırlar.

Club Sporium İletişim Bilgileri
Adres; Akatlar Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No: 4 Beşiktaş / İstanbul

Club Sporium Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Club Sporium firmasında kariyer yapabilirsiniz. Club Sporium insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ