Club Med İş Başvurusu

Club Méditerranée, yaygın olarak bilinen adıyla Club Med, dünyanın birçok yerinde tatil köyleri bulunan bir Fransız şirketidir. Genellikle egzotik yerlerde ve her şey dahil olarak hizmet vermektedirler. Her tatil tek paket içinde hizmet ve faaliyetlerin bir listesini içerir ve sağlar. Bu konaklama, yemek, imkanları, spor aktiviteleri, oyun ve gösterileri içerir. Premium alkollü içecekler önceden ödeme biçimi olarak boncuk ya da bilet kullanımı gibi bazı ögeler artık gerekli değildir.

Club Med’in “GOs” olarak adlandırılan, ya da gentils organisateursve (Genteel Organizatörleri) adında personelleri vardır. Müşteriler “GM” veya gentils üyeler bulunmaktadır. Tesislri bir köy olarak bilinir. Tesisi Müdürü chef de köy (Köy Şefi) denir. Belirli bir kurum gün ve gece boyunca aralıklarla değişen (frekans köye göre değişir) de GOs liderliğindeki ortak dans ve çeşitli etkinlikler devameder. Her şarkı için her yıl tanıtılan yeni dans figürleri ile kuruluş genelinde standart olarak gelenekselleşmiş bir yapıda bulunmaktadır. Genellikle, detaylı bir koreografi gerektiren akşam şovları, ayrıca standart ve hem yeni hem de eski rutinleri içerir.

Club Med tatil köylerinde çok fazla aktivite yarışma olanağı sunmaları ile bilinen firma, son derece uzman ve dinamik, sosyal sorumluluk sahibi ve iş ahlakı olan personel kadroları oluşturmaya dikkat eder. Firma sunduğu her şey dahil sistemlerinin kullanışlılığı ile de tanınmaktadır.

Club Med İletişim Bilgileri
Adres; Kemer, Club Med Palmiye Tatil Köyü, Antalya Kemer, Antalya ve Çiftlik Köyü Yalısı, Bodrum, Muğla adresinde tesisler bulunmaktadır.

Club Med Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Club Med firmasında kariyer yapabilirsiniz. Club Med insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ