CLK Enerji İş Başvurusu

CLK Enerji iş ilanları ve kariyer fırsatları. CLK Enerji iş başvuru formu, personel alımı ve insan kaynakları sayfası…

Üretilen enerjiyi müşterilerine TEDAŞ’ın belirlediği tarifelerle halka sunan bir aracı şirkettir. 10 milyona yakın aboneleri bulunmaktadır. CLK Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Satış A.Ş toplamda 6 şubesiyle elektrik toptan satışı yapmak amacıyla hizmete girmiştir. Firmanın öncelikli hedefi abonelerinin memnuniyeti ve güvenini sağlamaktadır. Toptan enerji satışı sırasında oluşabilecek her türlü olumsuz durumdan korumayı ve korunmayı hedefleyen bir yönetim politikası benimsemektedirler.

CLK Enerji anlaşılması kolay şeffaf ve güvenilir bir faturalandırma hizmeti sunmaktadır. Tüketicinin talepleri doğrultusunda kişiye özel çözümler üretebilmektedirler. Abonelerinin kolaylığı açısından şubeleri haricinde, günümüzde artık neredeyse ayağımıza kadar gelen internet ve banka şubelerinden de ödeme kolaylığı sunmaktadırlar. Motivasyon ve sosyal sorumluluk sahibi, güvenilir bir çalışma ekibi oluşturmak şirketin ana hedefidir.

ETS/3003-18/1773 no’lu Elektrik Toptan Satış Lisansı bulunan firmanın öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti ve tatminidir. Enerji toptan satış konusunda oldukça ilkeli bir çalışma politikaları vardır. müşterilerine sunmakta olduğu tüm hizmetleri alanında uzman çalışan kadrosu ve her biri farklı konularda donanımlı bir mühendis ekibi planlayıp yürütmektedir. CLK Enerji ekip çalışmasına uyumlu ve bu sayede kişisel gelişim odaklı bir çalışma ve çalıştırma politikası izlemektedir. Bu sayede belirlenen hedeflere çok daha dinamik ve sorunsuz ulaşılabileceği, aynı zamanda en iyi para ve zaman tasarrufunun memnun edilmiş aboneler dolayısıyla sağlanabileceği öngörülmektedir. Firma kurumsal sorumluluk sahibi bir şirkettir.

CLK Enerji İletişim Bilgileri
Adres; Hafta Sokak, No: 9 GOP Çankaya – ANKARA

CLK Enerji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda CLK Enerji firmasında kariyer yapabilirsiniz. CLK Enerji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ