CLK Akdeniz İş Başvurusu

Toplam 10 milyondan fazla aboneye sahip ve 11 ilde hizmet vermekte olan CLK Enerjinin Akdeniz Bölgesinde, üretilen enerjiyi bölge halkına toptan ve perakende satışını sunmak amacıyla hizmet etmektedir. Firma CLK şirketler gurubu güvencesi ile abonelerine hizmet etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir şirket profili ve planlaması gütmektedirler. oldukça şeffaf ve güvenilir bir faturalandırma hizmeti sunarak abonelerine güven vermeyi hedeflemektedirler. Müşterilerinin yani abonelerinin tüm sorunlarına cevap vermek amacıyla iyi bir müşteri hizmetleri ağı bulunmaktadır. fatura ödemelerinde kolaylık sağlamak amacıyla bankamatiklerden ve internet üzerinden online olarak fatura ödeme olanağın da sağlamaktadırlar. Her geçen gün gelişen ve büyüyen abone sayısı ve memnun, tatmin olmuş müşterileri sayesinde güven vermekte ve hızla büyümektedirler.

CLK Akdeniz kurduğu müşteri hizmetleri ağı sayesinde müşterilerinin sorunlarını çözmeyi hedeflemektedir. Müşteri hizmetleri ve tüm personelinin sosyal sorumluluk sahibi, sorumluluk almaktan çekinmeyen ve çözüm odaklı çalışma prensibine sahip, disiplinli, takım ruhuna ve çalışmasına uygunluğu ile sabırlı ve anlayışlı bir ekiple hizmet vermeyi hedeflemektedirler. Mevcut müşterinin mutsuzluğunun potansiyel müşteri için güvensizlik verebileceğinin farkındalığı ile hareket ederler. Firma kurulduğu yıldan bu yana edindiği tecrübeler ve aldığı sosyal sorumluluk abonelerine güven vermeyi hedefler. şirketin ana odak noktası şeffaflık ve güvenilirliktir. CLK Akdeniz’in bölgede 1.7 milyondan fazla abonesi bulunmaktadır ve her geçen gün bu sayı artmaktadır.

CLK Akdeniz İletişim Bilgileri
Adres; Göksu Mahallesi Aspendos Bulvarı Serik Cad. Demokrasi Kavşağı Kepez ANTALYA

CLK Akdeniz Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda CLK Akdeniz firmasında kariyer yapabilirsiniz. CLK Akdeniz insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Osman dedi ki:

    İyi akşamlar kumlucada ikamet ediyorum iş başvurusunu nasıl gerçekleştireceğimi anlayamadım yardımcı olurmusunuz lütfen

BİR YORUM YAZ