Clinart İş Başvurusu

Trabzon’un Akçaabat ilçesinde faaliyet göstermeye başlayan Clinart International Hastanesi’nin, 10 bin metrekare kapalı alanı, 75 yatak kapasitesi, 16 çocuk yoğun kapasitesi ve 10 yetişkin yoğun bakım kapasitesi ile ve son teknoloji ile 3 ameliyathanesi bulunmaktadır. Hastanenin asansör ile inilen bir otoparkı da bulunmaktadır. Clinart, kadın doğum, çocuk, genel cerrahi, dahiliye ve acil servis birimleri ile hizmet vermektedir. Hastanenin ilerleyen zamanda hedefleri arasında, üroloji, cildiye, ortopedi, kardiyoloji, enfeksiyon poliklinikleri açmak vardır.

Clinart’ın tüp bebek merkezi bulunmaktadır. Hastanenin diğer bir özelliği de doğum konusunda anne adaylarına koçluk hizmeti vermektedir. Doğum koçluğu, annenin doğum süresince yanında olup, onu değişik pozisyon ve masajlarla rahatlamasıdır. Doğum boyunca hastayı telkin ile rahatlatıp; güç, moral ve sabır verir. Doğum koçlarının bir diğer önemli özelliği de; babayı da doğum sürecine dahil ederek doğum olayının bir parçası haline getirmektir. Yeni anne baba olacak kişiler için onları doğumdan sonra nasıl bir sürecin beklediği ile ilgili korku ve endişelerini hafifletmek için psikolojik ve duygusal destek olur.

Clinart, bulunduğu konumu dolayısı ile diğer illerden ve ülkelerden hastalara, uzman ve akademik kadrosu ve sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastanenin bazı kurumlarla da sigorta anlaşması bulunmaktadır. Türkiye’de uluslararası alanda, sağlık platformunda bizi temsil edebilecek hastanelerin çoğalması gerekmektedir. Clinart International Hastanesi, bu anlamda Karadeniz Bölgesi’nin iftiharı olan bir sağlık kuruluşudur.

Clinart İletişim Bilgileri
Adres; Kavaklı Mah. Samsun Cad. No: 4 Akçaabat, TRABZON

Clinart Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Clinart Hospital Sağlık Kurumunda kariyer yapabilirsiniz. Clinart insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ