Clear Channel İş Başvurusu

1999’dan beri Türkiye pazarına girme kararı alan İngiliz firması bir açık hava medya pazarlama şirketidir. Büyük reklam panoları, otobüs ve otobüs durakları aracılığı ile firmaları tüketiciye tanıtmayı hedeflemektedirler. Aynı zamanda otobüs temizleme ve yenile hizmeti sunmakta olan firma 14 ülkede aktif olarak açık hava reklam hizmetini sürdürmektedir. Uzun vadeli ortaklıklar ve reklamcılar, ajanslar, ev sahipleri ve yerel yetkililer ile reklam verenler çok geniş bir ürün yelpazesi üzerinde kamusal alanlarda insanlara ulaşma amaçlarını yardımcı olurlar.

Clear Channel reklamcılar ile güzel ve etkili reklam kampanyaları oluşturmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Firma sürekli olarak en kaliteli sitelerde yatırım, insanlar ile markalar bağlanan en yeni teknolojiler ve en son planlamalara aracılık sağlamaktadır. Hem ufak ölçekli hem de ülke çapında insanlara ulaşmak ve kampanyalar oluşturmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedirler. Yeni teknolojiler ve yeni düşünme yollar reklamcılık içinde neyin mümkün olduğunu araştırma ve geliştirme, bu değişimin ve bu teknolojinin akıllı kullanımı ve büyük potansiyelinin farkındalığı ile projeler yapılandırmakta ve yürütmektedirler.

Firma son derece hassas bir çevre duyarlılığı da gütmektedir. Tüm reklam ve tanıtım projelerini büyük bir vere hassasiyetiyle geliştirmekte ve projelendirmektedirler. Firma müşteri memnuniyeti odağına kilitlenmiş durumdadır. İyi tatmin olmuş bir müşterinin en iyi zaman ve para kazancı olduğu gerçeğine uygun hareket ederler. Clear Channel dünya çapında bir marka haline geliştir.

Clear Channel İletişim Bilgileri
Adres; Maslak Mah. Meydan Sok. Veko Giz Plaza No: 3 Kat: 17 Maslak – Şişli / İstanbul

Clear Channel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Clear Channel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Clear Channel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. levizer dedi ki:

    İş arıyorum, bana göre işiniz var mı? 34 yaşındayım, aşcıyım ama ne iş olursa yaparım.

BİR YORUM YAZ