CLD İş Başvurusu

Firma Cumhuriyet Lezzet Dünyası adı altında 1997 yılında hizmete başlamıştır. Batıkent, Çakırlar, Çankaya, Eryaman, Elvankent ve Saray şubeleri olmak üzere toplamda6 şubesiyle Ankara’da hizmet vermektedir. Firmanın başlıca amaçlarından biri ulusal çapta hizmet vermeye odaklanmış bir şirket gelişim ve kurumsallaşma projesi yürütmektir. Kurucusu Halim Aksoy’dur. Firmanın en önemli amaçlarının başında kurucusunun sevmediği ve beğenmediği hiçbir şeyi müşterilerine sunmaması olarak belirlenmiştir. Sunulan tüm menüler öncelikle kurucusunun onayından ve beğenisinden geçmek zorundadır. Bu bir nevi lezzet garantisi de sunmaktadır.

Firma birçok alanda kurumsallaşmayı başararak beklentilerin oldukça üzerine çıkmış ve toplam 12 şubede 1100 kişiden fazla insan iş olanağı sunmuştur. Firmanın 30 yılı aşan bir fırıncılık tecrübesi bulunmaktadır. Halim Aksoy önderliğinde yoluna devam eden CLD kurulduğu tarihten bu yana kalite standartlarını düşürmemeye özen göstermiştir. Firma son derece müşteri memnuniyetine odaklı bir çalışma politikası gütmektedir. Güler yüzlü personeli son derece sosyal sorumluk sahibi ve çalışma alanlarında usta kişilerden oluşmaktadır. Çalışma ekiplerini takım çalışmasına ve ruhuna uygun aynı zamanda sorumluluk sahibi ve disiplinli, kişisel temizliğine ve çevre temizliğine duyarlı bireylerden kurmaya özen göstermektedirler. CLD kurulduğu tarihten bu yana son derece yükselen bir grafik ve yüksek bir kalite standardıyla hizmet vermeye odaklanmıştır. Memnun olmuş bir müşterinin en iyi yatırım ve kazanç olduğunun farkındalığı ile hareket etmektedirler.

CLD İletişim Bilgileri
Adres; Batı Sitesi Mahallesi Batı Bulvarı No: 131-133 Batıkent / ANKARA

CLD Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda CLD firmasında kariyer yapabilirsiniz. CLD insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ