Clariant İş Başvurusu

Dünyanın önde gelen özel kimyasal firmalarından biri olarak, Clariant birçok sanayi müşterileri için yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler oluşturulmasına ve firmaların değerine katkıda bulunmaktadır. Portföyü mümkün olduğunca hassasiyetle ve şirketlerin, kurumların en özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Aynı zamanda, araştırma ve geliştirme, çağımızın önemli trendlerini ele almaya odaklanmışlardır. Bunlar içerisinde enerji verimliliği, yenilenebilir hammadde, emisyon ücretsiz hareketlilik, ve sonlu kaynakların korunması yer alıyor. Bakım Kimyasalları, Tabii Kaynaklar, Kataliz ve Enerji ve Plastik ve Kaplamalar firmanın başlıca iş birimleridir ve bu dört ana iş dalı halinde düzenlenmiştir.

Clariant, müşterilerinin ihtiyaçlarını takdir ile katma değer yaratan, rekabetçi ve yenilikçi çözümler sunmaya odaklı bir anlayış benimsemektedir. Çalışanların ihtiyaçları, firmanın değerlerine bağlı kalarak, kar ortaklarının ihtiyaçlarını, ortalamanın üzerinde getiri ile karşılamaktadırlar. Firma aynı zamanda son derece ve ciddi bir çevre duyarlılığına sahiptir. Yürüttükleri tüm projeler geri dönüştürülebilir enerji ve çevre ve doğa koruma yasalarına uygun projelendirmeler yapmaya özen gösterirler. Firma çalışan personel kadrosunun son derece dinamik ve alanında uzman olmasına özen göstermektedir. Yönetici kadrosundan en alt akdeme çalışanına varana kadar son derce eğitimli ve tecrübeli aynı zamanda sosyal sorumluluk sahibi, sorumluluk alabilen bireylerle çalışmalarını yürütmeye özen göstermektedirler. Müşteri ve kar ortaklarının temini ve memnuniyetine odaklı olarak çalışmalar yürütmektedirler. Tüm ortaklıklarını belli bir şirket politikası izleyerek oluşturmaktadırlar.

Clariant İletişim Bilgileri
Adres; Organize deri sanayi bölgesi Mah. H14 Parsel Kazlıçeşme Cd. D:1/b, Tuzla/İstanbul ve Osb İhsan Dede Cad. D:143, Gebze Osb, Gebze, Kocaeli adreslerinde tesisler bulunmaktadır.

Clariant Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Clariant firmasında kariyer yapabilirsiniz. Clariant insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bülent DUR dedi ki:

    son 10 yılımı masterbetch üretiminin tüm aşamalarında kalifiye olarak çalıştım. ilgilenirseniz.

BİR YORUM YAZ