Çizmeci Gıda İş Başvurusu

1993 yılında kurulan Çizmeci Gıda Sanayi Anonim şirketi, İstanbul Rami de bulunan fabrikasında ilk olarak Superroll isimli ürünüyle Türkiye pazarına giriş yaptı. Buna ek olarak ürün yelpazesine Crepe ve Superroll’un daha ufak gramajlı paketlerini katarak ürün yelpazesini genişleten Çizmeci Gıda kısa süre içerisinde ihracat faaliyetlerine başladı. Çizmeci gıda günümüzde 35 adet çeşitli ürün üretmekte ve 4bin 800 ton yıllık üretim kapasitesiyle 20’yi aşkın ülkede faaliyet göstermektedir. Fabrikasında 170 kişi çalıştıran Çizmeci gıda başarısını, müşteri memnuniyeti için çalışmak, sözünde durmak, pazarlardaki dönemsel şartlardan oluşan avantaj ve dezavantajlar üzerinde durmadan sürekliliği sağlamak, kaliteden taviz vermemek gibi özelliklerine bağlamaktadır. Çizmeci Gıdanın tüm gelirleri üretim kaynaklı olup, sadece ana faaliyet alanındaki ürünlere ağırlık vererek konusunda uzmanlaşma çalışmaları yürütmektedir. Çizmeci gıda gelirlerinin % 50’sini yurt içi operasyonlardan sağlarken, geri kalan % 50’yi de yurt dışı operasyonlardan elde etmektedir.

Çizmeci Gıda, daha iyisini yapmak üzere belirli bir amaçla çalışırken, kendini geliştirmeye çalışmayı ve adımları küçük büyük diye ayırmadan geleceğe ve daha iyiye ilerlemeyi vizyonuna yerleştirmiştir. Çizmeci Gıda ürünlerini beğeniyle tüketenlere Çizmeci Gıda dostu diyen firma için Çizmeci Gıda dostlarının artması hedeflenmektedir. Misyonlarını ise, müşterilerinin gönül rahatlığıyla yiyebileceği, sağlıklı bir ortamda üretilmiş ve lezzetli ürünler üretmek, ürünleri müşterilere ulaştırmak, kalitesi ve lezzetiyle müşterilerin ağzında hoş bir tat bırakmak olarak belirleyen Çizmeci Gıda, bunun yanında çevreye karşı duyarlı, toplumsal sorumluluğunun bilincinde olan bir firmadır.

Çizmeci Gıda İletişim Bilgileri
Adres; Uzak Çiftlik Sok. No:3, Eyüp İstanbul

Çizmeci Gıda Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çizmeci Gıda firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çizmeci Gıda insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ