Citibank İş Başvurusu

Citibank, Citigrup’a bağlı olarak finansal hizmetler sağlayan banka zinciridir. Citibank, 1812 Yılında New York Citybank olarak kurulmuş olup, daha sonra New York’un ilk ulusal bankası olmuştur. Banka, uluslar arası bir marka olup 3777 şubesi ile 36 ülkede faaliyet göstermektedir. Standart banka prosedürleri yanında, sigorta, kredi kartları ve yatırım araçları bulunmaktadır.

2008-2009 Yılları arasında, tüm dünyada ortaya çıkan ekonomik kriz ve mortgage’ın büyük değer kaybetmesinden sonra Amerikan hükümetinden yardım almıştır.

Citybank, Türkiye’de bireysel ve kurumsal hizmetler sunan, 1975 Yılında Citigrup bünyesinde kurulmuş bir bankadır. Daha sonra şubeler açarak daha da büyüyen banka, birçok otoyol, santraller ve barajlara finansman sağlamıştır. 2007 Yılında ise, Menkul Kıymetler Hizmetine başlamıştır. 200 Yıllık geçmişi ile bilgi ve birikimlerini müşterilerine sunan banka, marka bilinirliği açısından da oldukça üst seviyelerdir. Dürüstlük, kalite, küresel ürün ve yenilikleri ile dünya markası bir bankadır.

Şeffaf, güvenilir ve sağduyulu finansman, yaratıcı ve liderlik unsurlarına son derece önem veren banka, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlar. Sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak rol oynaması sivil toplum kuruluşları arasındaki bağ; insana verdiği değer açısından da önemlidir. Bilgili ve eğitimli bireyler yetiştirmek adına bu kuruluşlar ile çeşitli etkinlikler ve aktiviteler düzenlemektedir.

Citybank, çalışanlarına da global kurum kültürünün ve şeffaf ofis ortamının olduğu, fikirlerin açıkça söylendiği, üretildiği, performans ve yetenek yönetiminin olduğu çalışma ortamı sunmaktadır.

Citibank İletişim Bilgileri
Adres; Tekfen Tower Eski Büyükdere Caddesi, No: 209 Levent İstanbul

Citibank Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Citibank firmasında kariyer yapabilirsiniz. Citibank insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ