Cisco İş Başvurusu

Cisco, Amerika’da kurulmuş olan bir ağ teknolojileri şirketidir. Halka sunduğu sertifikasyon sistemi ile bir network oluşturarak bu sertifikaya sahip kişilerin iş bulmasına yardımcı olmaktadır. Bu sertifikasyon, CCIE, CCNP VE CCNA seviyelerinden oluşmaktadır.

CCIE (Cisco sertifikalı uzman seviyesi)
CCNA (Cisco sertifikası başlangış seviyesi)
CCNP(Cisco sertifikalı profesyonel seviyesi)

Bu eğitimler Türkiye’de sınırlı olarak verilmektedir. 30 Yıllık geçmişi ile insanlara yaşamlarında, çalışmalarında ve öğrenmelerinde yol göstermektedir. Dünya hızla değişmektedir. Bugün internetten önceki hayatın nasıl olduğunu hatırlamak zor. Bu sektör oldukça hızla değişti.

Len Bosack ve Sandy Lerner adındaki Stanford Ünversitesi bilgisayar uzmanı iki genç, Cisco’nun inanılmaz serüvenini network ve internet ağı ile başlattılar.

1995 Yılında, dünya nüfusunun %1’i interneti kullanmıyordu. Günümüzde ise dünyanın %40’ından fazlası interneti kullanmaktadır. Cisco, ekonomi ve iş dünyasını modernleştirme konusunda çok büyük başarı sağlamıştır. Satın aldığımız veya sattığımız ürünler ve hizmetlerin şekli artık değişti. Ürünlerin üretiminden, şeklinden ve dağıtımın kadar her şey değişti; dokunulmayan hiçbir endüstri kalmadı.
Önümüzdeki 30 yıl ve sonrasında, insanlar, işlem ve bilgi; hepsi birbiriyle bağlantılı olacaktır. Deneyimlerimiz ve dünyayı anlama şeklimiz, beraberinde yeni fikirler ve çözümler üretmektedir.

Cisco, dünyanın bir çok şehrinde sürücülere, network sensörleri ile otopark yerlerinde boş yerleri bulmak konusunda bir buluş yapmıştır. Bundan sonraki en büyük hedefi, şehirlerde sensörlü tarfik işaretleri ile kumanda edilen ve şöförsüz araçların olduğu network ağı oluşturmaktır.

Cisco İletişim Bilgileri
Adres; Ahi Evran Cad. No: 1 Oto Sanayi Sitesi Karşısı Polaris Plaza Kat: 20 Maslak Mahallesi, Şişli, İstanbul

Cisco Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cisco firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cisco insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ