Çırağan Palace Kempinski İş Başvurusu

Çırağan Palace Kempinski, 17. Yüzyılda inşa edilen ve III. Ahmet tarafından Vezir-i Azam İbrahim Paşa’ya armağan edilmiş olan Çırağan Saray’ın bugünkü ismi ile Çırağan Otel’dir. Yüzyıllar boyu birçok varideler atlatan otel, en son 1920 yılında çıkan talihsiz bir yangından ötürü saatler içerisinde tüm Çırağan Saray’ının yanmasına sebep olmuştur. Saray’ın haznesinde yer alan Sultan Abdülmecit’in tüm özel koleksiyonları ve V. Murat’ın dillere destan büyük kütüphanesi ise bu yangında tamamen kül olmuştur. 1987 yılında İstanbul Büyükşehir Belediye tarafından tamamen devir alınarak, restore edilerek sorunlu bölgeler tekrar’dan inşa edilmiştir.

1990 yılında otel olarak hizmetlerine başlayan Çırağan Otel, günümüzde Türkiye’nin en ihtişamlı ve konforlu otellerinden biri olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde 16 yıldır devam ettirmektedir. Eşsiz Osmanlı mutfağının da bulunduğu otel’de tarihi görünümü ve mistik bahçesiyle misafirlerine harika dolu anlar yaşatarak güzel ve keyifli dinlenmenin zevkini sunmaktadır. Boydan boya devasa pencerelerin bulunduğu Osmanlı mirası olan Çırağan Otel, 250 farklı kahvaltı çeşidinin yer aldığı zengin içerikli bir otel konseptine sahiptir. Kahvaltılarında misafirlerine tamamen organik ürünler sunan otel, Türkiye’nin yanı sıra özellikle de Avrupalı gezginlerin akınına uğramaktadır. Arap ve Asya kültürüne dayalı yemekleri ile zengin bir mutfağa sahip olan otel, aynı zaman’da bünyesinde birçok kişiye istihdam sağlayarak, çalışanlarının ev ekonomisine destekte bulunmalarını sağladığı gibi aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça katkıları bulunmuş bir kuruluştur.

Çırağan Palace Kempinski İletişim Bilgileri
Adres; Çırağan Cd. No:32, 34349 Beşiktaş İstanbul

Çırağan Palace Kempinski Kariyer Olanakları
Otel insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çırağan Palace Kempinski’de kariyer yapabilirsiniz. Çırağan Palace Kempinski insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ