Cinetech İş Başvurusu

Sinema son yılların oldukça büyük eğlencelerinden birsidir. Aslında sinema yıllardır varlığını sürdüren bir kuruluştur. Fakat popülerliği son yıllarda çok fazla artmıştır. Sinemalar kişileri eğlendirmek amacı ile kurulmuştur. Cinetech de bu amaçla 2006 kurulmuş olan bir kuruluştur. Aslında daha yeni bir kuruluş olmasına rağmen oldukça başarılıdır. Vizyon olarak kişilerin sinema boyunca rahat etmesini ve de filmi rahatça izlemesini benimsemişlerdir. Bu sebeple de yaptıkları tüm hizmetleri bu koşulu önde tutarak yapmışlardır ve de yapmaya devam etmektedirler. Pek çok şehirde kurulu olan sinema salonları bulunmaktadır. Fakat ilk sinemasını Antalya il sınırları içerisinde kurmuştur. Bir adet alışveriş merkezinin içinde bulunan bu sinema salonu Antalya 2 da bulunan kişilere oldukça düzgün hizmetler vermiştir. Antalya ‘ nın ardından Bursa ‘ da bir alışveriş merkezinin içine kurulmuştur. Cinetech burada da kişilerden tam puan almıştır. Bunun ardından da önce İstanbul ‘ da daha sonra da Kütahya ‘ da bir alışveriş merkezinde kurulmuştur. En sonuncu kuruluşunu ise yine İstanbul 2 da bir alışveriş merkezine kurulmuştur. Bu son kuruluş en büyük sinema kuruluşudur.

Kuruluşun sinema salonları son teknolojiye uygun olarak dizayn edilmiştir. Vizyona giren filmler anında şirketin sinema salonlarında oynatılmaya başlanır ve de hem ses hem de görüntü kalitesi ile seyircileri memnun eder.

Cinetech İletişim Bilgileri
Adres; Saadetdere Mahallesi, 68. Sokak, Torium Alışveriş Merkezi No:50, Esenyurt/İstanbul

Telefon: (0224) 225 48 88

Cinetech Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cinetech firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cinetech insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ