Ciner Grubu İş Başvurusu

Bu şirket 1978 yılında İstanbul ili içerisinde kurulmuştur. O zamanlar adı Park Grubu şeklindeydi. Otomobiller için yedek parça üretimi yaparak başlamıştır. Tabi ki ürettiği bu parçaların satış ilerini de şirket kendisi yapıyordu. 2004 yılına kadar bu şekilde devam etmiştir. Fakat 2004 yılında adını Park Grubu yerine Ciner Grubu şekline getirmiştir. Tabi ki bu yıllar arasında kendisini de oldukça fazla geliştirmiş ve de yenilemiştir.

1990 ve sonrasındaki yıllarda şirket enerji ve de madencilik alanlarında yatırımlar yapmıştır ki bu konuda da oldukça başarılı olmuştur. Ciner Grubu bu konuda bazı işlemler hakkında Türkiye ‘ de ilk adımı atmıştır diyebiliriz. Örneğin Beypazarı ‘ nda bulunan Linyit Kömür Madeni ‘ ni Avrupa ‘ nın en verimli olan yer altı işletmesi haline getirmiştir.

2002 yıllarında ise Ciner Grubu medya üzerine de iş yapmak istemiş ve de bu konuda da oldukça başarılı adımlar atmıştır. Holdingin bu konuda da oldukça ciddi başarıları bulunmaktadır. Şuanda medya konusunda Türkiye ‘ nin önde gelen kuruluşlarından bir tanesidir.

Yani, holdingin bugün üç ayrı kolda ilerleyen şirketleri vardır ve de bu şirketlerde çalışan yüzlerce insan bulunmaktadır. Holding her bir alanda alanında uzman olan kişilerle çalışmaktadır ve de bundan sonra da hep alanında uzman olan kişiler ile çalışacaktır.

Ciner Grubu İletişim Bilgileri
Adres; Paşalimanı Caddesi No:73, 34670 Paşalimanı Üsküdar / İSTANBUL

Ciner Grubu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Ciner Grubu firmasında kariyer yapabilirsiniz. Ciner Grubu insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ümit korkmaz dedi ki:

    Ben 1979 Ankara doğumlu Ümit Korkamaz 12 yıl Türk traktör fabikasında AR-GE bölümünde çalıştım. Şu an MAN otobüs fabrikasında çalışmaktayım. Otomotiv elektro mekanikerlik sertifikamla çalışma hayatıma sizinle devam etmek istiyorum. Size her açıdanfaydalı olacağıma inanıyorum. Saygılarımla.

BİR YORUM YAZ