Cinens İş Başvurusu

Sinema özellikle de son yıllarda alışveriş merkezlerinin içinde yer alışı ile kişilerin oldukça fazla ilgisini çekmektedir. Vakit geçirmek amacıyla kişilerin girdiği sinemalar insanları oldukça fazla eğlendirmektir. Cinens Sinemaları da bu amaç ile 2004 yılında kurulmuştur. Kurucusu ise Serkan Günay ‘ dır. Şirket sinema sektörüne çok geniş bir bakış açısı ile bakmaktadır. Bu sebeple de son teknolojiyi kullanarak kişilere hizmet vermektedir. Yedi tane ilde alışveriş merkezlerinde sinema salonları bulunur ve de bu salonların her biri ayrı ayrı olarak kaliteli hizmet vermektedir.

Merkezleri Bursa‘da bulunmaktadır. Bursa ‘ nın merkezinde bulunan ofisleri ile diğer illerde bulunan sinema salonlarını koordine etmektedirler. Bulunduğu iller ise Uşak, Kocaeli, Konya, Manisa, Kütahya, Mersin, Akhisar ve de Hayat ‘ dır. Uşak ‘ da iki adet alışveriş merkezinde salonları bulunmaktadır.

Bu illerin her birinde verdiği sinema hizmeti ile Cinens oldukça büyük beğeni almaktadır. Sinema salonları oldukça geniştir ve de ses ile de görüntü ile de son dönemin teknolojisini kullanırlar. Bu sebeple de vizyona giren filmler en iyi kalitede izlenebilmektedir. Bunun yanında ses düzeneği kişileri rahatsız etmeyecek düzeydedir. Ancak fazla da kısık değildir. Yani kişiler için tam ideal denilebilecek düzeyde olan ses sistemleri bulunmaktadır. Bu da elbette ki kişileri memnun etmektedir.

Cinens İletişim Bilgileri
Adres; KemalPaşa Mah. Adnan Menderes blv. Adliye sk. No:2/48-50 Sandalcı İş Merkezi (Yeni Adalet Sarayı yanı), İnegöl BURSA

Cinens Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cinens firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cinens insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ