Çine Devlet Hastanesi İş Başvurusu

1954 yılında kurulan Çine Devlet Hastanesi, ilk önce 10 yataklı bir sağlık merkezi olarak hizmete girmiştir. 1977 yılına kadar bu şekilde hizmet veren Çine sağlık merkezi, bu tarihte 25 yatak kapasiteli Çine Devlet Hastanesi’ne dönüştürülmüştür. Yetersiz kalan hastane binası nedeniyle hastane bahçesine ilave ek binalar yapılarak, idari birimler, poliklinik, mutfak, diş, röntgen, yemekhane, laboratuvar birimleri hizmete alınmıştır. Mevcut binaların yetersizliğinden ötürü 1989 yılı itibariyle hastane bahçesine 50 yatak kapasiteli hastane binasının temeli atılmıştır. 2005 yılında yapımı tamamlanan ve hizmete giren hastane binası hala kullanılmakta olup, bunun yanına içerisinde yoğun bakım, acil ve diyaliz ünitelerinin bulunduğu bir ek binanın temelleri atılmış ve bu bina da 2008 yılı itibariyle tamamlanmıştır.

Çine Devlet Hastanesi personeli Çine halkına en iyi şekilde sağlık hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Amacını halkın tüm sağlık problemlerini Çine Devlet Hastanesinde çözmek olarak belirleyen hastanede 11 uzman doktor, 6 pratisyen doktor, 3 adet diş hekimi, 1 adet eczacı, 40 adet hemşire, 6 laboratuvar teknisyeni, 6 anestezi teknisyeni ve 6 adet röntgen teknisyeni çalışmaktadır. Hizmet alımlarıyla beraber hastane personeli 190 kişiye ulaşmaktadır. Çine Devlet Hastanesinde 8 adet hemodiyaliz cihazıyla 24 tane hastaya hemodiyaliz tedavisi verilebilmektedir. Tüm hemodiyaliz hastaları evlerinden veya köylerinden özel araçlarla alınarak hastaneye getirilmekte ve tedavi sonrasında evlerine bırakılmaktadırlar. Hastanede her hekim için poliklinik mevut olup, hastalar hekim seçme haklarını kullanarak tedavi olabilmektedirler.

Çine Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Şevketiye Mah. Adnan Menderes Bulvarı Üzeri No:207 T.C. Sağlık Bakanlığı Çine Devlet Hastanesi Çine Aydın

Çine Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Çine Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çine Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ