Çınarcık Devlet Hastanesi İş Başvurusu

1 Mayıs 2012 yılında Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından Yalova’da açılan Çıkarcık Devlet Hastanesi, kurulduğu günden bu yana hastalarına sağlık hizmetleri doğrultusunda göstermiş olduğu üstün hizmetler neticesinde faaliyetlerinde daha iyi performans göstererek son zamanlarda en gözde devlet hastaneleri arasında yer almıştır. Yapısı gereği modern mimari bir binaya sahip olan hastane bünyesinin iç dekorasyon alanları da modern bir çağa uyum sağlayan şekillerle dekore edilmiş durumda. Alanında tamamen uzman ve tecrübeli doktor kadrosu ve sağlık çalışanları ekibi ile hastaların daha sağlıklı bir ortamda tedavi ve ameliyatlarını görerek steril ortamlarda bakım odalarına alınmaktadır.

Özellikle de hijyenik anlamda oldukça titiz bir hastane görünümü veren Çınarcık Devlet Hastanesi yıllardır bu doğrultuda hastalarına en iyi şekilde kaliteli ve steril bir hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Devlet hastaneleri arasında bölgenin en iyi hekimlerinin bulunduğu hastaneye gün içerisinde yüzlerce insan tedavi görmek için ziyaret etmektedir. Son teknoloji ile donatılmış hastane binasında birçok yenilikçi cihazları görmek oldukça mümkün. Hastaların daha sağlıklı ve daha hızlı bir şekilde hizmet görmelerine adına parmak izi okuma sistemi sayesinde kimlik belirleme olanağı da bulunan hastane de, bu sayede birçok hastanın erkenden tedaviye alınması sağlanmıştır. Hastane bünyesine ait modern cihazlar sayesinde tüm hastaların bilgileri veritabanına kayıt edilerek bir sonraki aşamalarda daha hızlı işlem görmeleri açısından özenle muhafaza edilmektedir.

Çınarcık Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Harmanlar Mahallesi Belediye Sokak No: 8 Çınarcık YALOVA

Tel: (0226) 246 16 66

Çınarcık Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Çınarcık Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çınarcık Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ferah dedi ki:

    hastanenizde herhangi bir alanda hizmetli olarak çalışmak istiyorum 45 yasinda bayanım

BİR YORUM YAZ