Çınar Koleji İş Başvurusu

İyi eğitim almış tüm insanları bir ülkenin en değerli zenginliklerinin kaynağı olarak gören Çınar Koleji, aydınlık ufuklara eğitim almış olan insanlarla ulaşılacağını ve eğitimin sevgiyle başlayacağını söyleyen bir kurumdur. 1995 yılında İstanbul Bağcılar semtinde hizmete başlayan Çınar Koleji, geleceği kuracak olan, iyi eğitilmiş, inançlı ve ahlak sahibi nesiller yetiştirme gayesi içerisindedir. Elde ettiği başarılarla büyük ilgi gören Çınar Koleji, sıcak bir ortama ve kaliteli bir eğitim kadrosuna sahip özel okullardan bir tanesidir. 2001 yılına kadar Bağcılarda eğitim hayatını sürdüren Çınar Koleji, hızla büyümesinin ardından 2001 yılı içerisinde Başakşehir’de 20 bin metre kare alana sahip modern bir kampüse taşındı. 2006 yılında SBS’de Türkiye 1.si çıkaran Çınar Koleji, LGS ve SBS’deki başarısını sürekli arttıran eğitim kurumlarından bir tanesidir.

Üniversiteye birçok öğrencisini sokan ve her öğrenciyi geleceğinde en iyi noktada görme hedefini taşıyan Çınar koleji, eğitim ve teknolojide sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir kurumdur. Çınar koleji içerisinde Mobil Planetaryum, Uzay Gözlem Evi, Yaşam Becerileri Merkezi gibi öğrencilere değişik hizmetler sunan merkezler açmıştır. Özellikle Yaşam Becerileri Merkezi Türkiye’de yapılan ilklerden bir tanesidir. Yaşam Becerileri Merkezi içerisinde bulunan 18 atölyeyle birlikte öğrencileri hayata hazırlayan önemli birimlerden bir tanesidir. Eğitimi zevkli hale getirmeyi hedefleyen Çınar Koleji, Başakşehir, Çekmeköy, Büyükçekmece, Malatya’da ki modern kampüslerinde ve Bahçelievler’deki anaokulunda binlerce öğrenciye eğitim vermektedir.

Çınar Koleji İletişim Bilgileri
Adres; 4. Etap 1. Kısım Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 487 25 25

Çınar Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çınar Koleji’nde kariyer yapabilirsiniz. Çınar Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ