Çınar Hotel İş Başvurusu

Kurulduğu 1958 yılından bu yana günümüzde kadar birçok farklı strateji geliştirerek sürekli modern çağa ayak uyduran Çınar Hotel gerek kalite gerek ise müşteri memnuniyeti açısından sürek met edilen performansı yüksek bir Hotel kıvamındadır. Konuk severliği ve sıcak atmosferi ile güler yüzlü personel kadrosu sayesinde müşterilerine evlerindeymiş gibi hissiyat aşılayan Çınar Hotel, ister tatil ister iş seyahati için en sıklıkla tercih edilmekte olan bir konaklama merkezidir. Dinlenme odaları ve konferans salonları ile oldukça rahat bir ortam sunan Çınar Hotel, uzun yıllardır aynı kalite ve özveri içerisinde sürdürülebilir bir hotel hizmeti vermeye devam etmekte. Üstün başarılara imza atan hotel her sene yüzlerce kişiyi ağırlayarak ününe ün katmakta.

Şehir merkezine ve havalimanına oldukça az bir mesafede bulunan Çınar Hotel, havalimanına 5 dakika, şehir merkezine ise yaklaşık 20 dakikalık bir mesafe uzaklığında yer almaktadır. Şehrin gürültü ve kirliliğinden uzakta muazzam bir konaklama merkezi olan Çınar Hotel, 1998 senesinde ek olarak 3 yeni farklı konferans salonunun yapılmasıyla birlikte günümüzde toplamda 8 adet konferans salonuna sahip hotel içerisinde birçok iş adamı her hafta özel konferanslar sergileyerek Çınar Hotel’i tercihte bulunmaktadırlar. İnsanların konforunu ve yaşam stillerini ön planda tutan kuruluş, restore edilen tarihi bina ile modern bir görünüm almış ve ihtişamlı bir iç dekorasyona sahiptir.

Çınar Hotel İletişim Bilgileri
Adres; Fener Mevkii 34148 Yeşilköy – İstanbul

Çınar Hotel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çınar Hotel’de kariyer yapabilirsiniz. Çınar Hotel insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ