Çınar Ecza Deposu İş Başvurusu

Çınar Ecza Deposu 2002 yılında İstanbul Bayrampaşa’da ilaç sektörü üzerine faaliyetlerine küçük bir işletme erbabında başlamış olup, günümüzde yüksek potansiyele sahip geniş ağı sayesinde Türkiye’nin her yerine ilaç pazarlama alanında başarılı faaliyetler göstermektedir. Dengeli bir şekilde büyüme evresine giren Çınar Ecza Deposu bu doğrultuda birçok hastane, eczane ve mesleki üzerine ilaç tedarik mekânlarına sağlamış olduğu ilaç lojistiği sayesinde Türkiye’nin bu alanda büyümesine ve ilerlemesine büyük bir nebze faydası dokunmuştur. Akabinde gelen yükselişlere nazaran kendini daha da büyüten ve hizmetlerini aksatmadan devam eden Çınar Ecza Deposu başarılı bir şekilde günümüzde büyümeye devam etmekte.

Koordine merkezinden satış danışmalarına kadar alanında tecrübeli ve uzman kadrosu sayesinde daima müşterilerine gerçekçi satış unsurları üzerinden ticaret sağlayarak hem kendinin hem de müşterilerinin büyümesini sağlamıştır. Akabinde hastalara yönelik sağlanan ilaç tedarik aşamasındaki tüm ilaçlar steril ve serin alanlarda muhafaza edilerek ömürlerinin yitirilmemesine karşın önlemler almaktadır. Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeden yoluna devam etmekte olan kuruluş birçok farklı alanda da yüksek sermayeler bağlayarak büyük bir ticaret ağı oluşturmuştur. Türkiye’nin ilaç sanayi alanlarına bağlı tüm kuruluşlarla bağlantısı bulunan Çınar Ecza Deposu yüksek kalite standartlarında sağlamış olduğu hizmetleri ile anılan bir marka değerine sahiptir. Bünyesinde birçok kişiye istihdam sağlayan marka aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça desteklerde bulunan bir kuruluştur.

Çınar Ecza Deposu İletişim Bilgileri
Adres; Kocatepe Mah. 19. Sokak No: 34-36 Bayrampaşa İstanbul

+90 (212) 437 38 38 (PBX)

+90 (212) 437 37 47 (FAX)

Çınar Ecza Deposu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çınar Ecza Deposunda kariyer yapabilirsiniz. Çınar Ecza Deposu insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ