Çınar Boru İş Başvurusu

Çınar Ticaret olarak 1980 Karadeniz Ereğli’de faaliyete başlayan firma, 1985 yılı itibariyle Çınar Boru Profil San. Ve Tic. A.Ş. ismini almıştır. Kurulduğu ilk 5 yıl içerisinde sadece ticaret yapan Çınar Boru, A.Ş. olmasıyla birlikte 1986 yılında Akçakoca ilçesi sınırlarında inşa ettiği 3 bin 500 metre karelik kapalı alanda ilk üretimine başlamıştır. Hızlı bir büyüme sürecinin ardından yeterli gelmeyen fabrikasını 2014 yılı itibariyle yine Akçakoca’da 50 bin metre kare alan üzerine kurulu olan 25 bin metre kare kapalı alana sahip ERW boru fabrikasıyla genişletmiştir. Ardından Karadeniz Ereğli Organize Sanayi Bölgesinde 50 bin metre kare olan üzerine kurulu 15 bin metre kare kapalı alana sahip olan Çelik Servis Merkezini de ekleyerek üretimlerine devam etmektedir.

Güvenli bir iş ortamını, yüksek motivasyonla çalışmayı, çevreye ve insana verdiği yüksek değeri, maliyet ve verimlilik bilinciyle harmanlayan Çınar Boru, sürekli dinamizm içerisinde yürüttüğü Ar – Ge faaliyetlerini şeffaf ve dürüst müşteri ilişkileriyle birleştirmeyi en önemli değerleri olarak belirlemiştir. Misyonunu en kaliteli ürünleri, en kısa zaman dilimi içerisinde ve uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırmak, bulunduğu bölgede ve ülkede ekonomiye katkı sağlayarak, sektörüne yeni açılımlar sağlamak olarak belirlemiştir. Vizyonunu ise paydaşlarının memnuniyeti çerçevesinde, sektöründe tüm yönleriyle örnek gösterilen, kurumsal ve mutlu bir dünya şirketi olmak olarak belirlemiştir. Çınar boru hemen her alanda kullanılan, irili ufaklı pek çok borunun imalatını yapan sektöründe lider firmalardan bir tanesidir.

Çınar Boru İletişim Bilgileri
Adres; Demir Çelik İşhanı No: 15 Kat 2/203 Uğur Mumcu Caddesi 67300, Karadeniz Ereğli Zonguldak

Çınar Boru Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çınar Boru firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çınar Boru insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. ahmet dedi ki:

    Ben 1979 doğumluyum kaynakci belgem var ehliyetim var sobacilik yapiyorum ama ise ihtiyacim var ahmet acar zonguldak Alaplı

  2. Ayşegül dedi ki:

    Sakarya üniversitesi işletme fakültesinde insan kaynakları bölümünü bitirdim ( 4 yıllık ) iş arıyorm

  3. Ayşegül dedi ki:

    Sakarya Üniversitesi 4 Yıllık İnsan Kaynakları Yönetimi mezunuyum iş arıyorum

BİR YORUM YAZ