Çimtaş İş Başvurusu

Bir ENKA kuruluşu olan Çimtaş 1973 yılında kurulmuş ve kurulduğu zamandan beri geçen sürede ürün yelpazesini gittikçe genişleterek dünyanın kendi alanlarında lider olan müşterilerine mühendislik dahil olmak üzere bütünleşik hizmetler sunan bir firmadır. Çimtaş Türkiye’de 4 ve Çin’de 1 olmak kaydıyla toplamda 5 grup şirketinden oluşmaktadır. Çimtaş Grup 40 yılı aşkın deneyimiyle ve uzman ekipleriyle gaz, petrol, kimya, inşaat, enerji sanayinin önde gelen müşterilerine yılda 100 bin tonluk üretim kapasitesi bulunan tesislerinde üretim gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra satın alma (vana, mekanik ekipman, borulama, support ve yapısal çelik), mühendislik (borulama, tesis-tasarım, basınçlı kaplar ve yapısal çelik), modülarizasyon ve montaj (mekanik, yapısal çelik ve gemi) alanlarında da hizmet vermektedir. Çimtaş grup gemi inşaa faaliyetlerine Kocaeli Gölcük’te bulunan tersanesinde devam etmektedir.

Çimtaş grubun ürün portföyünde yer alan başlıca ürünler, gemi ve yüzer platformlar, basınçlı kaplar,prosesskid ve modülleri, reaktörler,özel alaşımlı boru sistemleri,ısı eşanjörleri, rüzgar kuleleri, atık ısı kazanları, çelik köprüler, depolama tankları, yüksek çelik binalar gibi ürünlerdir. Çimtaş üretimlerini CE, ISO, KTA, ASME, API kalite standartlarına uygun olarak yapmakta ve tüm dünyaya sevkiyatını gerçekleştirmektedir. Çimtaş yurt içinde ve yurt dışı piyasalarında gösterdiği üstün performansıyla ve sürekli gelişme gösteren ticari ilişkileriyle sektöründeki en başarılı firmalardan birisi haline gelmiştir. Gelişimini hızla sürdüren Çimtaş 2015 yılı itibariyle 3361 personelle hizmet vermektedir.

Çimtaş İletişim Bilgileri
Adres; Hisartepe Mahallesi, Gemsaz Mevkii, PK:92 16600 Gemlik Bursa

Çimtaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çimtaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çimtaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. zahit dedi ki:

    Merhabalar çok acil iş arıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

BİR YORUM YAZ