Çimsa İş Başvurusu

1972 senesinde kurulmuş olan Çimsa Türkiye Çimento sanayinin önde gelen kuruluşlarından birisidir. Çimsanın günümüzde Mersin, Afyonkarahisar, Eskişehir, Niğde ve Kayseri’de 5 adet entegre tesisi fabrikası bulunmaktadır. Bunun yanında Ankara’da bir adet öğütme tesisi, Marmara terminali ve Malatya’da Çimento Paketleme tesisi de faaliyetlerini sürdürmektedir. Beyaz çimento alanında dünyadaki ilk üç markadan birisi olan Çimsa, Novorossiysk(Rusya), Hamburg (Almanya), Köstence (Romanya), Trieste (İtalya),Gazimagusa (KKTC),Sevilla ve Alicante’de (İspanya) yer alan terminalleriyle uluslararası piyasada bir çimento üreticisi firmadır. Çimsa, Pazar odaklı bir yaklaşım yürüterek, geniş dağıtım ağıyla müşterilerinin ihtiyacı olan ürün ve hizmetleri eksiksiz ve zamanında karşılamaktadır. Paydaşlarına güvenilir bir iş ortağı olarak, gelecek nesillere uzanan yaşam alanları ve alt yapılarda kullanılacak olan gerekli malzemeleri temin etmektedir.

Çimsa gri çimentonun yanında üretimini yaptığı beyaz çimento ve kalsiyum alüminat çimento benzeri özel ürünlerle de inovasyon konularında Türkiye’deki birçok çimento ve yapı malzemesi firmalarına ve çimento sektörüne de öncülük etmektedir. 40 yılı aşkın tecrübesinin getirmiş olduğu yenilikçi yaklaşımlarla Çimsa, geliştirdiği teknolojik alt yapısıyla müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik özel ürün grupları ve uygulamalar sunmaktadır. Afyon, Mersin, Niğde, Eskişehir, Kayseri ve Ankara’da faaliyetini sürdüren tesislerinde TSE ve EN standartlarına uyumlu gri çimento, kalsiyum alüminat çimento ve beyaz çimento üreten Çimsa, tüm bu ürünleri ulusal ve uluslararası pazarlara sunmaktadır.

Çimsa Adres ve İletişim Bilgileri
Ankara Fabrikası; Karşıyaka Mah. Fırat Cad. No: 3 Lalahan Ankara
Eskişehir Fabrikası; İstanbul Karayolu 22. Km Çukurhisar Eskişehir
Kayseri Fabrikası; Kayseri-Bünyan yolu 35. Km Bünyan Kayseri
Mersin Fabrikası; Toroslar Mah. Tekke Cad. Yenitaşkent Mersin
Niğde Fabrikası; Hacı Sabancı Bulvarı Niğde

Çimsa Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çimsa firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çimsa insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Muhammet tanriseven dedi ki:

    Loder operatöruyum iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim daha önce Afganistan ırak ve Gürcistan da calistim

BİR YORUM YAZ